Strona głównaAktualnościKomunikatyProjekt nowelizacji statutów dzielnic – zapraszamy na konsultacje

Projekt nowelizacji statutów dzielnic – zapraszamy na konsultacje

Projekt nowelizacji statutów dzielnic - zapraszamy na konsultacje

Od 10 stycznia do 7 lutego mieszkańcy mogą wziąć udział w konsultacjach dotyczących projektu nowelizacji Statutów Dzielnic I-XVIII Miasta Krakowa, określających organizację i zakres działania dzielnic. Czas trwania konsultacji wynika z uchwały nr XC/2368/17 Rady Miasta Krakowa z 6 grudnia 2017 r.

Konsultacje są przeprowadzane w formie przyjmowania pisemnych opinii i wniosków do projektu nowelizacji Statutów Dzielnic Miasta Krakowa, stanowiących załączniki nr 1-18 do uchwały nr XC/2368/17 Rady Miasta Krakowa z 6 grudnia 2017 r.

Opinie i wnioski można przesyłać także w formie elektronicznej do Kancelarii Rady Miasta i Dzielnic Krakowa na adres e-mail: [email protected].

Załączniki do uchwały zostaną wyłożone w Kancelarii Magistratu, plac Wszystkich Świętych 3-4, w siedzibach poszczególnych Rad i Zarządów Dzielnic Miasta Krakowa oraz w formie elektronicznej za pośrednictwem Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Krakowa, Miejskiej Platformy Internetowej „Magiczny Kraków”, strony internetowej „Miejskiego Centrum Dialogu”.

Projekt nowelizacji Statutów Dzielnic Miasta Krakowa stanowiących załączniki nr 1-18 do uchwały nr XC/2368/17 Rady Miasta Krakowa zostanie przedstawiony ponadto na otwartym spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 18 stycznia o godz. 16.30 w Urzędzie Miasta Krakowa, sala Dietla, plac Wszystkich Świętych 3-4.

Wyniki konsultacji mają charakter opiniodawczy.

Treść załączników do uchwały

Źródło: Magiczny Kraków
fot. Magiczny Kraków

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Sprawdź nowe rozkł
Projekt „Zmiana na
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ

PARTNERZY