Spotkania z mieszkańcami

Budżet Obywatelski Miasta Krakowa 2018

Zapraszamy mieszkańców Krakowa do udziału w spotkaniach informacyjno-konsultacyjnych dotyczących budżetu obywatelskiego miasta Krakowa.

Spotkania o charakterze ogólnomiejskim

 

„Zielone BO”

07 marca 2018 r., godz. 17:00-19:00 – Zarząd Zieleni Miejskiej, ul. Reymonta 20

13 marca 2018 r., godz. 17:00-19:00 – ArtZona, os. Górali 4

 

„Kulturalne BO”

06 marca 2018 r., godz. 17:00-19:00 – Centrum Młodzieży im. dra H. Jordana, ul. Krupnicza 38

19 marca 2018 r., godz. 17:00-19:00 – Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

 

„Sportowe BO”

05 marca 2018 r., godz. 17:00-19:00 – Centrum Sportu KS Bronowianka, ul. Zarzecze 124a

14 marca 2018 r., godz. 17:00-19:00 – Centrum Obywatelskie, ul. Reymonta 20

 

„Edukacyjne BO”

08 marca 2018 r., godz. 17:00-19:00 – Klub Sportowy Prądniczanka, ul. św. Andrzeja Boboli 5

21 marca 2018 r., godz. 17:00-19:00 – Wojewódzka Biblioteka Publiczna, ul. Rajska 1

 

„Infrastrukturalne BO”

12 marca 2018 r., godz. 17:00-19:00 – Muzeum Inżynierii Miejskiej, ul. Św. Wawrzyńca 15

20 marca 2018 r., godz. 17:00-19:00 – Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, ul. Zakopiańska 62

 

 

Spotkanie dla wszystkich mieszkańców Krakowa, tłumaczone na Polski Język Migowy – współorganizator: Rada Dzielnicy I Stare Miasto.

08 marca 2018 r., godz. 18:00 – Polski Związek Głuchych Dom Kultury, ul. Św. Jana 18, I piętro bez windy

 

Maratony pisania projektów

 

15 marca 2018 r., godz. 16:00-20:00 – Miejskie Centrum Dialogu, ul. Bracka 10

22 marca 2018 r., godz. 16:00-20:30 – Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych, os. Centrum C 10, pok. 6 (wejście od strony Al. Przyjaźni)

26 marca 2018 r., godz. 16:00-20:00 – Centrum Kultury Podgórza, ul. Sokolska 13, sala konferencyjna

 

 

Spotkania o charakterze dzielnicowym

 

DZIELNICA I STARE MIASTO

27 lutego 2018 r., godz. 17:30-18:30 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

02 marca 2018 r., godz. 14:00-16:00 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

05 marca 2018 r., godz. 15:00-16:00 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

06 marca 2018 r., godz. 17:30-18:30 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

07 marca 2018 r., godz. 17:00-18:00 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p.

08 marca 2018 r., godz. 18:00-20:00 – Polski Związek Głuchych Dom Kultury, ul. Św. Jana 18, I piętro bez windy

09 marca 2018 r., godz. 14:00-16:00 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

09 marca 2018 r., godz. 18:00-20:00 – Centrum Młodzieży im. dr.Henryka Jordana, ul. Krupnicza 38

12 marca 2018 r., godz. 15:00-16:00 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

13 marca 2018 r., godz. 17:30-18:30 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

14 marca 2018 r., godz. 17:00-18:00 – Szkoła Podstawowa nr 4 im. R. Traugutta, ul. Smoleńsk 5

16 marca 2018 r., godz. 14:00-16:00 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

19 marca 2018 r., godz. 15:00-16:00 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

20 marca 2018 r., godz. 17:30-18:30 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

21 marca 2018 r., od godziny 17:00-18:00 – Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi Nr 22, ul. Adama Chmielowskiego 1

23 marca 2018 r., godz. 14:00-16:00 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

26 marca 2018 r., godz. 13:00-14:00 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

26 marca 2018 r., godz. 15:00-16:00 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

27 marca 2018 r., godz. 17:30-18:30 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p. (dyżur konsultacyjny dla wnioskodawców)

28 marca 2018 r., godz. 17:00-18:00 – Biuro Rady Dzielnicy I Stare Miasto, ul. Rynek Kleparski 4 II p.

Przewodniczący Dzielnicy I Stare Miasto zapewnia indywidualne konsultacje, na które można umówić się za pośrednictwem maila [email protected]

 

DZIELNICA II GRZEGÓRZKI

22 marca 2018 r., godz. 19:00 – siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy II Grzegórzki, al. Daszyńskiego 22

 

DZIELNICA III PRĄDNIK CZERWONY

15 marca 2018 r., godz. 18:00 – Szkoła Podstawowa nr 64, ul. Sadzawki 1

 

DZIELNICA IV PRĄDNIK BIAŁY

27 lutego 2018 r., godz. 18:00 – Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Batalionu Skała AK 12

02 marca 2018 r., godz. 18:00 – Szkoła Podstawowa nr 119, ul. Czerwieńskiego 1

07 marca 2018 r., godz. 18:00 – Zespół Szkół nr 5, ul. Mackiewicza 15

08 marca 2018 r., godz. 18:00 – Szkoła Podstawowa nr 107, ul. Zdrowa 6

09 marca 2018 r., godz. 18:00 – Szkoła Podstawowa nr 58, ul. Pigonia 2

 

DZIELNICA V KROWODRZA

08 marca 2018 r., godz. 18:00-19:00 – siedziba Rady Dzielnicy V Krowodrza, ul. Kazimierza Wielkiego 112/2

15 marca 2018 r., godz. 18:00-19:00 – siedziba Rady Dzielnicy V Krowodrza, ul. Kazimierza Wielkiego 112/2

22 marca 2018 r.,  godz. 9:00-10:00 oraz godz. 18:00-19:00 – siedziba Rady Dzielnicy V Krowodrza, ul. Kazimierza Wielkiego 112/2

29 marca 2018 r.,  godz. 9:00-10:00 oraz godz. 18:00-19:00 – siedziba Rady Dzielnicy V Krowodrza, ul. Kazimierza Wielkiego 112/2

 

DZIELNICA VI BRONOWICE

08 marca 2018 r., godz. 18:00 – Szkoła Podstawowa nr 138, ul. Wierzyńskiego 3

20 marca 2018 r., godz. 17:00 – Przedszkole nr 82, ul. Głowackiego 2

 

DZIELNICA VII ZWIERZYNIEC

08  marca 2018 r., godz. 18:00 – siedziba Rady Dzielnicy VII Zwierzyniec, ul. B. Prusa 18

14  marca 2018 r., godz. 18:00 – Klub Kultury „WOLA”, ul. Królowej Jadwigi 215

15 marca 2018 r.,  godz. 18:00 – Klub Kultury „CHEŁM”, ul. Chełmska 16

16 marca 2018 r.,  godz. 18:00 – Klub Kultury „PRZEGORZAŁY”, ul.Kamedulska 70

21 marca 2018 r.,  godz.18:00 – siedziba Rady Dzielnicy VII Zwierzyniec, ul. B. Prusa 18

 

DZIELNICA VIII DĘBNIKI

13 marca 2018 r., godz. 17:00-18:00 – siedziba Rady Dzielnicy VIII, ul. Praska 52

 

DZIELNICA IX ŁAGIEWNIKI-BOREK FAŁĘCKI

05 marca 2018 r., godz. 16:00 – siedziba Rady Dzielnicy IX, ul. Żywiecka 13

21 marca 2018 r., godz. 18:00 – siedziba Rady Dzielnicy IX, ul. Żywiecka 13

27 marca 2018 r., godz. 13:00 – Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Fredry 65

 

DZIELNICA X SWOSZOWICE

12 marca 2018 r., godz. 17:00 – sala OSS Opatkowianka, ul. Inicjatywy Lokalnej 5

26 marca 2018 r., godz. 17:00 – siedziba Rady Dzielnicy X, ul. Inicjatywy Lokalnej 5

 

DZIELNICA XI PODGÓRZE DUCHACKIE

07 marca 2018 r., godz. 18:00 – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, ul. Czarnogórska 14

20 marca 2018 r., godz. 18:00 – Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Podedworze 16

22 marca 2018 r., godz. 18:00 – Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Kurdwanów Nowy”, ul. Witosa 39

 

DZIELNICA XII BIEŻANÓW-PROKOCIM

06 marca 2018 r., godz. 17:00–19:00 – siedziba Dzielnicy XII, ul. Kurczaba 3

07 marca 2018 r., godz. 17:00-19:00 – siedziba Dzielnicy XII, ul. Kurczaba 3

09 marca 2018 r., godz. 18:00–19:00, Dwór Czeczów, ul. Ks. J. Popiełuszki 36

13 marca 2018 r., godz. 16:00-17:00, siedziba Dzielnicy XII, ul. Kurczaba 3

 

DZIELNICA XIII PODGÓRZE

01 marca 2018 r., godz. 18:00-20:00 – Siedziba Rady Dzielnicy, Rynek Podgórski 1 (indywidualne konsultacje)

06 marca  2018 r., godz. 18:30 –  Szkoła Podstawowa nr 47 S. Czarneckiego, ul. Myśliwska 64

08 marca 2018 r., godz. 18:00 – Centrum Kultury Podgórze, ul. Łutnia 1

15 marca 2018 r., godz. 18:00-20:00 – Siedziba Rady Dzielnicy, Rynek Podgórski 1 (indywidualne konsultacje)

 

DZIELNICA XIV CZYŻYNY

05 marca 2018 r., godz. 18:00 – siedziba Rady Dzielnicy XIV Czyżyny, os. Dywizjonu 303 nr 34

08 marca 2018 r., godz. 17:00 – siedziba Rady Dzielnicy XIV Czyżyny, os. Dywizjonu 303 nr 34

 

DZIELNICA XV MISTRZEJOWICE

26 lutego 2018 r., godz. 15:45-16:30 – siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy XV Mistrzejowice, ul. Miśnieńska 58

05 marca 2018 r., godz. 15:45-16:30 – siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy XV Mistrzejowice, ul. Miśnieńska 58

12 marca 2018 r., godz. 15:45-16:30 – siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy XV Mistrzejowice, ul. Miśnieńska 58

19 marca 2018 r., godz. 15:45-16:30 – siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy XV Mistrzejowice, ul. Miśnieńska 58

26 marca 2018 r., godz. 15:45-16:30 – siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy XV Mistrzejowice, ul. Miśnieńska 58

Przewodniczący komisji Praworządności i Dialogu Społecznego zapewnia indywidualne konsultacje, na które można umówić się za pośrednictwem maila [email protected]

 

DZIELNICA XVI BIEŃCZYCE

02 marca 2018 r., godz. 10:00–11:00 – Biuro Rady Dzielnicy XVI Bieńczyce, os. Kalinowe 4

06 marca 2018 r., godz. 13:00–14:00 – Biuro Rady Dzielnicy XVI Bieńczyce, os. Kalinowe 4

09 marca 2018 r., godz. 17:00–18:00 –  Biblioteka Kraków, os. Kościuszkowskie 5

 

DZIELNICA XVII WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE

06 marca 2018 r., godz. 18:00-20:00 – Klub DUKAT w Grębałowie, ul. Styczna 1

13 marca 2018 r., godz. 18:00-20:00 – siedziba Rady Dzielnicy XVII, os. Na Stoku 15

15 marca 2018 r., godz. 18:00-20:00 – Szkoła Podstawowa Nr 78, ul. Łuczanowicka 2a (dawne Gimnazjum 43)

20 marca 2018 r., godz. 18:00-20:00 – siedziba  MOPSu os. Zesławice, ul. Gustawa Morcinka 15

 

DZIELNICA XVIII NOWA HUTA

05 marca 2018 r., godz. 18:00-19:00 – Klub Herkules, os. Branice ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29

15 marca 2018 r., godz. 18:30-19:30 – Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta, os. Centrum B 6

20 marca 2018 r., godz. 18:30-19:30 – Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta, os. Centrum B 6

26 marca 2018 r., godz. 18:30-19:30 – Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta, os. Centrum B 6

 

Źródło: Magiczny Kraków

Rekrutacja 2018/2019
Centrum wsparcia dla

[email protected]

Dziennikarz, spec. ds. tworzenia treści internetowych. Jest absolwentką Wydziału Filologi Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (spec. Komunikacja społeczna) oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (kier. Marketing w sieci). Współpracuje z krakowskim miesięcznikiem "Wiadomości" oraz prasą lokalną. Fascynują ją obce kultury, inspirujący ludzie oraz fotografia.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ

PARTNERZY