Kolejny mecz Seniora – 18 kolejka

Kolejny mecz seniora

W sobotę 22.04.17 na Arenie w Wieliczce, drużyna Seniorów WLKS Krakus podejmowała zespół Dragona Szczyglice.

Od początku spotkania przewagę uzyskała drużyna Krakusa, jednak piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Sytuacja Krzyśka Krężołka (sam na sam) mogła otworzyć wynik już na początku. Kolejne sytuacje (przynajmniej dwie) naszego młodzieżowca Maćka Mółki również nie trafione. W środku boiska dobrze dyrygowali grą Filip Byczewski i Michał Dzięgiel. Pierwsza połowa zakończona remisem 0:0.

W drugiej połowie na boisku pojawił się po długiej przerwie (kontuzji) Robert Szczurek. Gra cały czas prowadzona była pod nasze dyktando, jednak goście czasami dochodzili do głosu. W 65 min po rzucie rożnym, Maciek Mółka trafieniem głową wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Szkoda tylko, że drużyna gości po jednej z nielicznych kontr, doprowadziła do remisu.

Drużyna Krakusa w samej końcówce mogła wygrać mecz, lecz piłka nie znalazła już drogi do bramki. Bardzo liczyliśmy na dobrą postawę Przemysława Gądka, który również wznowił treningi i grę 🙂 :).

Podział punktów cieszy – mamy 1 punkt, jednak niedosyt pozostaje. Trener Grzegorz Pabian walczy dalej ?
Drużyna Krakusa zagrała w nowych strojach ufundowanych przez Adama Górę.