Stracone punkty Krakusa

W niedzielę 09 kwietnia drużyna seniorów Krakusa rozgrywała swój mecz na boisku Bibiczanki Bibice. Zadanie było trudne, bo zespół z Bibic obecnie lideruje naszej grupie i ma wyraźne ambicje na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. My mieliśmy nadzieję, że nasza drużyna zmotywuje się i powalczy w myśl zasady – „bij mistrza” z liderem.

Niestety – nadziei wystarczyło na 12 minut, tyle trwał bezbramkowy remis na boisku w Bibicach. Po składnej akcji i offside’owym błędzie naszej linii obrony Bibiczanka wyszła na prowadzenie, które sukcesywnie powiększała. Dość powiedzieć, ze pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0 dla gospodarzy. Krakus próbował walczyć o strzelenie chociaż honorowej bramki ale akcje albo kończyły się przed polem karnym gospodarzy albo na drodze stawał bramkarz Bibic.

Niestety Krakus umocnił negatywny trend – to już trzecia porażka z rzędu. Po 16 kolejkach zajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli i przyjdzie nam stoczyć ciężką walkę o utrzymanie się w klasie A.