Strona głównaAktualnościWstępne wyniki wyborów do Rad Dzielnic

Wstępne wyniki wyborów do Rad Dzielnic

Okręg 1

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 193, 196

Liczba uprawnionych do głosowania: 1083
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 76
Liczba kart wyjętych z urny: 76
Frekwencja: 7.02%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 76
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 74

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

DRĄG ANDRZEJ

27

2.

KUCIEL KATARZYNA ANNA

23

3.

KULESZA KATARZYNA

24

Okręg 2

Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 2, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat RYMONT ADAM uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 3

Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 3, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat ŁATKA ANDRZEJ uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 4

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 193, 194

Liczba uprawnionych do głosowania: 824
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 81
Liczba kart wyjętych z urny: 81
Frekwencja: 9.83%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 81
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 81

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

POGODA-TOTA AGNIESZKA

64

2.

STRONIEWSKI TADEUSZ

17

Okręg 5

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 193, 195

Liczba uprawnionych do głosowania: 806
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 59
Liczba kart wyjętych z urny: 59
Frekwencja: 7.32%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 59
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 58

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

BALICKI ANDRZEJ

45

2.

GARYCKI ANDRZEJ

13

Okręg 6

Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 6, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat NAZIMEK MACIEJ uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 7

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 193, 194, 195

Liczba uprawnionych do głosowania: 869
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 130
Liczba kart wyjętych z urny: 130
Frekwencja: 14.96%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 130
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 129

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

GONEK FILIP

62

2.

MURZYN TADEUSZ

67

Okręg 8

Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 8, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat LISZKA WOJCIECH uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 9

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 194, 198, 199

Liczba uprawnionych do głosowania: 1219
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 273
Liczba kart wyjętych z urny: 273
Frekwencja: 22.40%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 273
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 270

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

DĄBSKA ELŻBIETA

195

2.

DOMAŃSKI WALDEMAR

75

Okręg 10

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 198, 199

Liczba uprawnionych do głosowania: 1058
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 253
Liczba kart wyjętych z urny: 253
Frekwencja: 23.91%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 253
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 252

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

HURLAK WOJCIECH

18

2.

KUCZAJ ANGELIKA

167

3.

SŁOWIK MARCIN

37

4.

SZCZEPANIAK ZBIGNIEW

30

Okręg 11

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 200

Liczba uprawnionych do głosowania: 878
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 120
Liczba kart wyjętych z urny: 120
Frekwencja: 13.67%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 120
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 120

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

MARENDZIUK WOJCIECH PAWEŁ

33

2.

REJEK DARIUSZ

87

Okręg 12

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 199, 200

Liczba uprawnionych do głosowania: 906
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 142
Liczba kart wyjętych z urny: 142
Frekwencja: 15.67%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 142
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 136

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

GOCIEWICZ HALINA

33

2.

NAZIMEK ANNA

77

3.

RUDNICKI KRZYSZTOF

17

4.

SEWERYN BEATA

9

Okręg 13

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 199

Liczba uprawnionych do głosowania: 849
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 187
Liczba kart wyjętych z urny: 187
Frekwencja: 22.03%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 187
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 183

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

KACZMARCZYK KONRAD

122

2.

MIKUŁA JAN

61

Okręg 14

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 201

Liczba uprawnionych do głosowania: 1138
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 173
Liczba kart wyjętych z urny: 173
Frekwencja: 15.20%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 173
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 170

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

DAJDA MICHAŁ

24

2.

GALAS DOMINIK

146

Okręg 15

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 201, 202

Liczba uprawnionych do głosowania: 1097
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 199
Liczba kart wyjętych z urny: 199
Frekwencja: 18.14%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 199
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 196

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

BIELARZ ANDRZEJ

51

2.

DOBOSZ KAZIMIERZ

16

3.

KRYSIK KRZYSZTOF

2

4.

SŁOWIK PAWEŁ

26

5.

ZAJĄC BOŻENA

101

Okręg 16

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 201, 202, 203, 204

Liczba uprawnionych do głosowania: 1118
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 226
Liczba kart wyjętych z urny: 222
Frekwencja: 20.21%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 222
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 215

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

KOSIARSKI PAWEŁ

12

2.

KOZAK DOROTA

188

3.

NOWAK PAWEŁ STANISŁAW

15

Okręg 17

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 203, 204, 205

Liczba uprawnionych do głosowania: 1173
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 361
Liczba kart wyjętych z urny: 362
Frekwencja: 30.78%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 362
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 358

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

MARKIEWICZ ARTUR

332

2.

SĄDEL TOMASZ

26

Okręg 18

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 203, 204, 205, 206

Liczba uprawnionych do głosowania: 1155
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 207
Liczba kart wyjętych z urny: 210
Frekwencja: 17.92%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 210
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 205

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

CZACHOR PATRYK

12

2.

DZIEDZIC JÓZEF

147

3.

SOWA GRZEGORZ

46

Okręg 19

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 202, 203

Liczba uprawnionych do głosowania: 1158
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 204
Liczba kart wyjętych z urny: 204
Frekwencja: 17.62%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 204
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 201

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

JAŁOCHA KATARZYNA

54

2.

OŚWIĘCIMKA RAFAŁ

124

3.

WOŹNICZKA MAGDALENA

23

Okręg 20

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 202, 206, 207, 208

Liczba uprawnionych do głosowania: 1177
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 199
Liczba kart wyjętych z urny: 198
Frekwencja: 16.91%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 198
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 197

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

ADAMUS ANDRZEJ

79

2.

HAZIOR CZESŁAW

71

3.

KOTECKI MICHAŁ

47

Okręg 21

Wyniki kompletne – przekazano dane z obwodów głosowania: 206, 207, 208

Liczba uprawnionych do głosowania: 1243
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 373
Liczba kart wyjętych z urny: 373
Frekwencja: 30.01%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 373
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 371

Nazwisko i imię

Ilość głosów

1.

BANIA BOGUMIŁ

185

2.

DMYTRZAK GRZEGORZ

186

 

Źródło: BIP Kraków

WYBORY DO RAD DZIELN
Kiermasz bożonarodz
Oceń Ten Artykuł:
1KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

PARTNERZY