Strona głównaAktualnościDo końca marca nie będzie poboru opłat i kontroli w strefie parkowania na terenia Kakowa

Do końca marca nie będzie poboru opłat i kontroli w strefie parkowania na terenia Kakowa

parking

Jak poinformował na swoim facebookowym profilu, Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski, od 15 do 31 marca nie będzie poboru opłat w strefie parkowania. Ma to związek z minimalizowaniem ryzyka zakażenia koronawirusem.

„Szanowni Państwo,
Do końca marca nie będzie poboru opłat i kontroli w strefie parkowania. Chcemy ułatwić funkcjonowanie tym osobom, które muszą dojeżdżać do pracy w centrum, a obawiają się jazdy komunikacją miejską oraz tym, którzy opiekują się osobami mieszkającymi w centrum i robiącymi im np. zakupy.”

fot. Pixabay.com

Muzeum Spraw Wojskow
Prezydent Krakowa wp

[email protected]

Pracuje w jednej z największych korporacji w Europie, w dziale Logistyki. Od 2014 roku mieszka w Opatkowicach, społecznik, wieloletni krwiodawca, odznaczony medalem "Zasłużony dla Zdrowia Narodu", założyciel i Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Opatkowice - Kraków. W wolnym czasie udziela się charytatywnie organizując pomoc m.in. dla chorych dzieci, najuboższych rodzin dzieci niepełnosprawnych i Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ