Strona głównaAktualnościInstytucjeBibliotekaBiblioteka dla wszystkich – czytanie jest modne!

Biblioteka dla wszystkich – czytanie jest modne!

Podgórska Biblioteka Publiczna Filia nr 5. Biblioteka w Swoszowicach

Budżet Obywatelski jest znakomitym narzędziem edukacji o samorządności. Najważniejszym elementem Budżetu Obywatelskiego jest czynny udział mieszkańców w procesie tworzenia wspólnych społecznych list projektów, dotyczących potrzeb środowiska. Wśród projektów zgłoszonych do realizacji tegorocznego budżetu Dzielnicy X znajduje się zadanie: Biblioteka dla wszystkich – czytanie jest modne!.

Zadanie dotyczy dofinansowanie zakupu nowości i kontynuacji wydawniczych oraz audiobooków. Zakup kamerek internetowych do wideo konferencji dla seniorów (i nie tylko). Aktywizacja działalności kulturalno-oświatowej, poprzez wprowadzenie nowych form i kontynuację starych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem zgłoszonego projektu na miejscu w Filii bibliotecznej nr 35 lub na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego – projekty dzielnicowe.

Mamy nadzieję, że wszyscy czytelnicy, sympatycy oraz mieszkańcy Dzielnicy X, poprą nasz projekt i wezmą czynny udział w tegorocznym głosowaniu, które odbędzie się od 17 – 30 czerwca. Państwa głosy pozwolą na poszerzenie i uatrakcyjnienie naszej oferty czytelniczej oraz kulturalno-oświatowej, a hasło: „Biblioteka dla wszystkich – czytanie jest modne” nie będzie tylko pustym sloganem.

Głosuj na swoje i nasze potrzeby w kulturze. TYLKO TWÓJ GŁOS ZAPEWNI REALIZACJĘ PROJEKTU.

Bibliotekarze Filii nr 35 Biblioteki Kraków

Blisko 1000 uczestni
Budżet obywatelski:
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.