Strona głównaAktualnościInstytucjeBibliotekaWypożyczaj i czytaj nie tylko książki tradycyjne, ale i e-booki!

Wypożyczaj i czytaj nie tylko książki tradycyjne, ale i e-booki!

Kraków Czyta w Legimi

Pociąg się spóźnia? Kolejka do lekarza nie ma końca? Nie możesz doczekać się najnowszej powieści ulubionego autora? Skończyłeś czytać świetną książkę, a następny tom jest wypożyczony? Jesteś miłośnikiem książek tradycyjnych, ale walizka na wakacje dawno przekroczyła limit wagi?

Krowoderska, Nowohucka, Podgórska i Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie proponują nowe rozwiązanie. Dzięki specjalnej dotacji Organizatora biblioteki publiczne wykupiły dla swoich użytkowników dostęp do elektronicznego zasobu e-booków Legimi. Wystarczy odwiedzić ulubioną filię biblioteczną i pobrać od bibliotekarza bezpłatny kod dostępu. Po zarejestrowaniu się na stronie www.legimi.pl/bibliotekakrakow i wpisaniu kodu zyskamy dostęp do ponad 16 000 książek.

W ofercie Legimi znajdziemy zarówno arcydzieła literatury światowej, jak i najnowsze bestsellery dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kod dostępu pozwala na korzystanie z zasobu na dwóch dowolnie wybranych urządzeniach: e-czytniku, smartfonie, tablecie lub komputerze. Bibliotekarze poinstruują, jak pobrać aplikację Legimi i bezpłatnie korzystać z tysięcy książek!

Niezdecydowanym, czy książka elektroniczna to coś dla nich, Biblioteki oferują również możliwość wypożyczenia e-czytnika. Aktualnie urządzenie można wypożyczyć w Podgórskiej Bibliotece Publicznej w Krakowie, natomiast od przyszłego roku w wybranych filiach bibliotecznych na terenie Krakowa. Regulamin wypożyczania czytnika jest dostępny na stronie www.biblioteka.podgorska.krakow.pl.

Więcej szczegółów oraz wskazówki jak skorzystać z Legimi znajduje się na stronie www.biblioteka.podgorska.krakow.pl/katalog-on-line/legimi

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ