Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówKonsultacje o rozwoju zieleni w Krakowie

Konsultacje o rozwoju zieleni w Krakowie

Konsultacje o rozwoju zieleni w Krakowie

Masz wizję, jak zarządzać terenami zielonymi w naszym mieście oraz pomysły, jak skutecznie dbać o rozwój zieleni publicznej? Jeśli tak, weź udział w konsultacjach projektu dokumentu „Kierunki Rozwoju i Zarządzania Terenami Zieleni w Krakowie na lata 2017-2030”. Swoje uwagi i opinie można przesyłać pocztą, drogą mailową oraz zgłaszać je podczas specjalnych dyżurów z ekspertami w Miejskim Centrum Dialogu. Konsultacje potrwają do 19 maja.

Dodatkowo, 27 kwietnia, o godzinie 17.00, w sali Portretowej Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4, odbędzie się prezentacja dokumentu, połączona ze spotkaniem z autorami. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału!

Treść projektu dokumentu jest dostępna TUTAJ.

Wszystkie pytania i uwagi należy kierować na adres mailowy: [email protected] lub listownie na adres: Wydział Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Krakowa, os. Zgody 2, 31 – 949 Kraków, najpóźniej do 19 maja. Uwagi przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Dyżury ekspertów w Miejskim Centrum Dialogu przy ul. Brackiej 10 odbędą się 4, 8, 11, 18 maja w godzinach 16.00 – 20.00.

Kierunki rozwoju zieleni plakat

Źródło: Magiczny Kraków
fot. Bogusław Świerzowski
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Oddaj książkę, st
Zmiany w organizacji
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ