Strona głównaAktualnościInstytucjeZespół Szkół Ogólnokształcących nr 35Piknik Rodzinny Nasze Twarze brzmią znajomo w ZSO nr 35

Piknik Rodzinny Nasze Twarze brzmią znajomo w ZSO nr 35

Piknik Rodzinny - nasze twarze brzmią znajomo

I stało się ! Po rocznej przerwie wracamy z Piknikiem Rodzinnym tym razem pod tajemniczym hasłem: „Nasze Twarze brzmią znajomo”. Jeśli chcesz znać rozwiązanie tej zagadki bądź z nami 9 czerwca 2018 r. w ZSO 35 od 10.00 – 14.00.

Co jeszcze się wydarzy?

Odbędą się pokazy talentów dzieci i uczniów naszego Zespołu. W barwach biało czerwonych pokibicujemy Naszej reprezentacji grającej mecz Rodzice kontra dzieci. Ale to dopiero początek niespodzianek, ponieważ „Nasze twarze będą brzmieć znajomo”, a Eva Mingue Uśmiech poprowadzi szczególny pokaz mody, bo tworzony z odpadów ekologicznych.

Nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez partnerów imprezy „Myślnik”, Centrum Kultury Podgórza Klub WRÓBLOWICE w Krakowie, Straż pożarną i Policję. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach będziecie mogli skorzystać z wielu atrakcji: malowania twarzy, tymczasowych tatuaży, kręconych balonów, sesji fotograficznych z drukowanym zdjęciem na miejscu, strzelnicy z łuku.

Ale to nie koniec! Macie szanse wziąć razem z dziećmi udział w konkursach. Oto one:
– konkurs na najlepiej przebranego KIBICA,
– puchar drużyny która wygra MECZ Rodzice kontra Dzieci – szukamy 9 opiekunów chętnych do gry – niezależnie czy to mama, babcia, tata czy dziadek – wierzymy w Wasz zapał!
NASZE TWARZE BRZMIĄ ZNAJOMO jest dla tych którzy chcieli zostać gwiazdą. Niezależnie czy mały, czy dorosły, a może razem przebierzecie się za Waszą wymarzoną gwiazdę i przyjdźcie ją naśladować?
POKAZ MODY Ewy Mingue Uśmiech czeka na modowe talenty – stwórz strój/kreację – z plastiku, foli, papieru… (wierzymy w Was) i zaprezentuj się na czerwonym dywanie…
AGENT – w naszym cudownym lesie zmierzycie się całymi rodzinami z przeszkodami (szukamy 4 rodzin).
MASTERCHEF który poprowadzi sam MasterChef Arkadiusz Ujma.

Oczywiście nie obędzie się także bez poczęstunku: grill, napoje, popcorn, wata cukrowa i fontanna czekolady…

Liczymy na Wasz dystans, chęć cudownej zabawy z dziećmi i masę pozytywnych wrażeń, które postaramy się Wam dostarczyć!

Przygotujcie się na kawał fajnej imprezy, która nie odbyłaby się bez naszych Sponsorów i Przyjaciół ZSO 35:
– Centrum Papieru – www.centrumpapieru.pl
– Centrum Edukacji Kreatywnej – Myślnik- myslnik.edu.pl
– Bar – Kawiarnia NAD WILGĄ – www.nadwilgapizza.pl
– CKP Klub Wróblowice – okkwroblowice.pl
– Rada Rodziców ZSO 35
– Zefir Klimatyzacje – www.zefir-klimatyzacja.pl.

Wszystkie chętne do współpracy firmy, osoby prywatne serdecznie zapraszamy do wsparcie imprezy atrakcjami lub fantami, które zostaną wykorzystane na nagrody.

Zapisy do konkursów do 3 czerwca w sekretariacie szkoły. Więcej informacji u wicedyrektor Anny Romańczyk lub w Kancelarii Szkoły.

Źródło: ZSO nr 35

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Budżet obywatelski:
IV Olimpiada Przedsz
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.