Świąteczny Dzień Otwarty w ZSO nr 35

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Rady Rodziców, serdecznie zapraszamy na tradycyjne Jasełka z kiermaszem Bożonarodzeniowym.
Spotkanie to będzie również Dniem Otwartym Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie dla rodziców i wszystkich zainteresowanych zapisaniem dziecka do przedszkola lub szkoły podstawowej (klasy 1-8).

Dlaczego w tym dniu warto nas odwiedzić?

  • będziecie mieli Państwo okazję osobiście poznać kadrę pedagogiczną,
  • poznacie Państwo sale dydaktyczne, przedszkolne i sportowe.
  • zobaczycie prace Naszej kadry nad zdolnościami uczniów w tradycyjnych Jasełkach
  • będziecie mogli nabyć ozdoby świąteczne w wykonaniu Naszej młodzieży oraz rodziców, które mamy nadzieje uczynią Wasze święta piękniejszymi
  • poznacie podczas krótkiej prezentacji w jaki sposób Nasza młodzież realizuje się po zajęciach lekcyjnych, ale także podczas lekcji

W trakcie spotkania będą Państwo mieli również okazję skosztować poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców, która na co dzień poświęca swój czas i zaangażowanie na rzecz dzieci. Najmłodszymi dziećmi podczas spotkania zaopiekują się nauczycielki, więc będą Państwo mieli możliwość odbycia spokojnej rozmowy, a my będziemy mogli udzielić odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.

Zanim zdecydujesz o wyborze szkoły dla Twojego dziecka przyjdź i przekonaj się sam jacy jesteśmy. Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności przez e-mail na adres: anna. [email protected].
Prosimy także o podanie liczby dzieci oraz ich wieku, co pozwoli nam jeszcze lepiej zorganizować Dzień Otwarty dla Państwa.
Niech okres świąt będzie dobra przyczyna by Nas poznać i być z nami.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne wraz z młodzieżą składają serdeczne podziękowania firmie BBZ Polska za ufundowanie i druk ulotek na Świąteczny dzień otwarty.

Źródło: ZSO nr 35

Remont torowiska na
WYBORY DO RAD DZIELN
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.