Żłobek Borowinka

O Żłobku

Niepubliczny Żłobek Borowinka powstał z myślą o szczęściu dzieci i spokoju pracujących rodziców. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości małego dziecka – intelektualny, fizyczny i społeczny. Żłobek zlokalizowany jest na terenie strefy uzdrowiskowej Swoszowice. Naszym atutem jest teren zamknięty dla nieupoważnionych osób, duża ilość zieleni i własny plac zabaw.

Żłobek został wpisany do rejestru żłobków w Urzędzie Miasta Krakowa. Ponadto posiadamy pozytywne opinie Sanepidu oraz Straży Pożarnej. Na terenie obiektu znajduje się parking, monitoring, teren jest zagrodzony i uniemożliwia wejście osobom nieupoważnionym.

Oferta

Każde nowe dziecko w żłobku przejdzie adaptację mającą na celu stopniowe oswajanie się z rozłąką. Polegać ona będzie m.in. na tym, że umożliwi się rodzicom współuczestnictwo w przyzwyczajaniu maluchów do zajęć. Czas wspólnej zabawy stopniowo zmniejszać się będzie, aż do momentu w którym dziecko na dobre zaaklimatyzuje się w nowym miejscu i będzie gotowe na normalne funkcjonowanie podczas kilkugodzinnej nieobecności mamy i taty.

Dla maluchów przygotowane są dwie duże sale dydaktyczne, sale do wypoczynku i jadalnia. Na terenie placówki jest zapewnione pomieszczenie do pobytu czasowego rodziców –pokój wyposażony w ekspres do kawy.

Całodzienne wyżywienie dostarczane jest przez sprawdzoną firmę cateringową, doświadczoną w przygotowywaniu smacznych i wartościowych posiłków dla dzieci. Najmłodsze z dzieci mogą też korzystać z gotowych dań w słoiczku lub mleka dostarczanych przez rodziców.

W ofercie placówki znajdą się następujące zajęcia: ogólnorozwojowe, logopedyczne, plastyczne, rytmika, j. angielski, zajęcia poznawcze. Podczas roku organizowane są imprezy, w których dzieciom będą mogli towarzyszyć najbliżsi: urodziny, bal karnawałowy, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki i Ojca, pikniki rodzinne i podobne uroczystości.

Żłobek Borowinka to kolorowy, ciekawy świat, w którym dzieci poczują się radośnie i bezpiecznie. Dopełnieniem tej bajkowej krainy są zabawki i akcesoria zapewniające zarówno prawidłowy rozwój, jak i wesołą, przytulną atmosferę. Pragniemy zapewnić każdemu dziecku jak najlepsze warunki do dorastania, zabawy i poznawania świata, a radość i uśmiech rodziców i ich pociech jest dla nas najlepszą nagrodą.

Cennik

Pracownicy Żłobka pozyskują dla Państwa dotację z Urzędu Miasta Krakowa oraz Urzędu Wojewódzkiego na pobyt dziecka w żłobku.

  • Wpisowe: 320 zł
  • Czesne do 5 godzin dziennie: 500 zł
  • Czesne powyżej 5 godzin dziennie: 570 zł
  • Karnety godzinowe 20 h: 12 zł/h
  • Karnety godzinowe 50 h: 10 zł/h
  • Możliwość zorganizowania urodzin dla dziecka na terenie żłobka
  • Wyżywienie (śniadanie, II śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek): 11 zł/dzień
  • Możliwy zestaw diety specjalnej (np.: bezmleczna, bezglutenowa, wegetariańska, wegańska, dla alergików, itp.)

* Podane ceny nie zawierają pieluch!

Informacje Kontaktowe

Adres

30-698 Kraków
ul. Zaruskiego 4

Kontakt

T: +48 501 691 520
T: +48 12 269 25 24
S: www.zlobekborowinka.pl

Dojazd komunikacją miejską

Autobusy od strony Kurdwanowa: 135, 484
Autobusy od strony Borku Fałęckiego: 214, 215, 225, 254, 265
Przystanek: Merkuriusza Polskiego

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Badania lekarskie na
Zebrania grupowe w S
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ