Strona głównaAktualnościIV Przegląd Artystyczny Przedszkoli – Kraków i Południe „Roztańczony Przedszkolak”

IV Przegląd Artystyczny Przedszkoli – Kraków i Południe „Roztańczony Przedszkolak”

4 Przegląd Artystyczny Przedszkoli Krakow-Poludnie

Już 27 maja 2017 o godz. 9.00 rozpocznie się IV Przegląd Artystyczny Przedszkoli – Kraków i Południe „Roztańczony Przedszkolak”. Ma on charakter konkursu, w którym biorą udział przedszkola samorządowe i prywatne, znajdujące się na południu Krakowa oraz w sąsiadujących trzech gminach: Mogilanach, Świątnikach Górnych, a także w Wieliczce. W tym roku swoje umiejętności taneczne zaprezentuje 13 zespołów dziecięcych. Jest to pionierska impreza tego typu na terenie południowych dzielnic Krakowa.

Głównym celem Przeglądu jest integracja środowisk przedszkolnych, poprzez stworzenie możliwości zaprezentowania działalności i twórczości małych wychowanków. Jego ideą – popularyzacja tańca, jako formy aktywności artystycznej wśród dzieci w wieku przedszkolnym.

IV Przegląd Artystyczny Przedszkoli – Kraków i Południe „Roztańczony Przedszkolak” odbywa się pod hasłem „Z Panią zabawa jest najfajniejsza” – do tańca i wspólnej zabawy zaprosiliśmy również Panie nauczycielki.

Organizator:
Natalia Pazdan
Samorządowe Przedszkole nr 136 w ZSO nr 35 w Krakowie 
ul. Mirtowa 2

Szczegóły na stronie Organizatora:
http://przedszkole136krakow.blogspot.com/p/przeglad-artystyczny-przedszkoli-krakow.html

IV Przegląd Artystyczny Przedszkoli Kraków i Południe

IV Przegląd Artystyczny Przedszkoli Kraków i Południe

Źródło: materiał prasowy Samorządowego Przedszkola nr 136
Rekrutacja do przeds
I po majówce…

[email protected]

Redaktor Naczelny i Wydawca Swoszowickego Portalu Informacyjnego, Dziennikarz, Specjalista ds. komunikacji w Sweco Polska oraz mama małej, energicznej dziewczynki. Jest absolwentką Wydziału Filologi Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (spec. Komunikacja społeczna) oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (kier. Marketing w sieci). Przez blisko 10 lat współpracowała prasą lokalną m.in. z krakowskim miesięcznikiem "Wiadomości". Jednocześnie, jako freelancer, tworzyła treści na strony internetowe dla przedsiębiorców, obsługiwała ich strony internetowe oraz profile w sieciach społecznościowych. Obecnie od początku działalności prowadzi SPI oraz pracuje na etat w jednej z największych w Polsce i w Europie firm inżynieryjno-projektowych. Fascynują ją odmienne kultury, odkrywanie nowych smaków oraz fotografia.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.