Strona głównaAktualnościKomunikat Policji w sprawie kradzieży z włamaniami w Swoszowicach

Komunikat Policji w sprawie kradzieży z włamaniami w Swoszowicach

W ostatnim okresie czasu odnotowywane są kradzieże z włamaniami do mieszkań i domów, do których sprawcy wykorzystując nieobecność mieszkańców, dostają się poprzez wyłamanie okien lub drzwi, a następnie dokonują kradzieży znajdującego się w nich mienia. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o zwrócenie uwagi zarówno na mienie własne, jak również okolice domów swoich sąsiadów oraz reagowanie na sytuacje, w których słyszą włączony alarm antywłamaniowy, widzą obce, podejrzanie zachowujące się osoby lub zaparkowane samochody, których kierowcy lub pasażerowie mogą obserwować rejon budynków mieszkalnych.

Ponadto informujemy, iż w rejon państwa Dzielnicy zostały skierowane dodatkowe patrole, w tym patrole płatne, finansowane przez Radę Dzielnicy X, które mają za zadanie przeciwdziałanie przedmiotowym zdarzeniom.

Mając na uwadze odnotowywane zdarzenia proszę o informowanie Policji na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do Komisariatu Policji VI w Krakowie, tel. 12 615-29-17 o wszystkich takich zdarzeniach o podniesienie poziom bezpieczeństwa na terenie Dzielnicy.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie: http://komisariat6.krakow.malopolska.policja.gov.pl/pl. Aktualnie trwają prace polegające na uaktualnieniu zakładki dot. Dzielnicowych, odpowiedzialnych za poszczególne rejony na terenie podległym KP VI w Krakowie. Z chwilą zakończenia prac zostanie ona podana do Państwa wiadomości.

Źródło: podkom. Tomasz Lis, Komisariat Policji VI w Krakowie
fot. SPI

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Karta Krakowska: jak
Lato w mieście dla
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ