#PomocDlaSeniora

Seniorzy!

Koronawirus jest szczególnie niebezpieczny dla zdrowia osób w Waszym wieku. Każde jednorazowe wyjście z domu podczas pandemii wiąże się z ogromnym ryzykiem. Dlatego grupa młodych ludzi wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom!

Jako przedstawiciel młodego pokolenia, w tej trudnej dla społeczeństwa sytuacji, czuję się w obowiązku pomóc osobom najbardziej narażonym na skutki pandemii koronawirusa. W związku z tym podjąłem decyzję o ofercie pomocy dla osób starszych w Dzielnicy X. Jeżeli mają Państwo potrzebę zakupu produktów spożywczych, bądź też leków – bardzo proszę o telefon na specjalnie utworzoną infolinię 537-170-616 lub wiadomość prywatną. W tym szczególnym okresie każde wyjście osoby w podeszłym wieku narażone jest na duże niebezpieczeństwo. Dlatego raz jeszcze apeluję o pozostanie w domach.

Jeżeli chcecie zrobić zakupy produktów spożywczych, bądź też leków – zostańcie w domu i zadzwońcie do nas po numer 537-170-616! Jeżeli potrzebujecie wyprowadzić psa na spacer, bądź też załatwić pilną sprawę – wystarczy wykręcić numer na naszą infolinię. Zrobimy to za Was! Bezpłatnie i z wielką przyjemnością!

Bardzo proszę mieszkańców o rozpowszechnienie tej informacji. Zwracam się także do moich koleżanek i kolegów z prośbą o pomoc. To na nas, ludziach młodych, spoczywa obowiązek opieki i dbania o najstarszą część naszego społeczeństwa.

Infolinia 537-170-616

Wszystkich chętnych wolontariuszy zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną z organizatorem akcji.

#PomocDlaSeniora

Link do wydarzenia na facebooku: https://facebook.com/events/s/pomoc-dla-seniora/142576947102576/?ti=icl

Autor tekstu i Organizator: Konrad Kaczmarczyk Radny Dzielnicy X
fot. Konrad Kaczmarczyk

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
NOWA Krakowska Spiż
GWFiT Studio Trening

[email protected]

Pracuje w jednej z największych korporacji w Europie, w dziale Logistyki. Od 2014 roku mieszka w Opatkowicach, społecznik, wieloletni krwiodawca, odznaczony medalem "Zasłużony dla Zdrowia Narodu", założyciel i Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Opatkowice - Kraków. W wolnym czasie udziela się charytatywnie organizując pomoc m.in. dla chorych dzieci, najuboższych rodzin dzieci niepełnosprawnych i Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ