Strona głównaAktualnościLicytacja dla Sary Obierzyńskiej

Licytacja dla Sary Obierzyńskiej

Poznajcie historię Sary

Sara ma 12 lat. Zaraz po urodzeniu stwierdzono u niej Achondroplazje. To choroba genetyczna, polegająca na zaburzeniu rozwoju kości długich rąk i nóg, powodująca karłowatość. Dziewczynka przeszła już kilka operacji wydłużenia kończyn. Udało się wydłużyć podudzia z efektem 21,5 cm oraz rączki o 7 cm. Choroba Sary wiąże się z ciągłą rehabilitacją, wizytami u specjalistów w Poznaniu oraz wielokrotnymi zabiegami operacyjnymi.

Dziewczynka wkrótce będzie musiała przejść kolejną operację, usunięcia stobela stabilizującego stopę. Niestety koszt tego zabiegu to 6000 zł.

Rodzice Sary to wspaniali ludzie. Na co dzień starają się, aby choroba w żaden sposób nie ograniczała dziewczynki. Sara uwielbia kontakt z naturą. Wielką pasją nastolatki jest jazda konna. Dziewczynka nie skarży się na swój los, pomimo wszystkich przeciwności jest zawsze pogodna i uśmiechnięta. Chcielibyśmy w tym trudnym okresie pomóc Sarze i jej rodzicom, aby nie musieli martwić się o pieniądze na zabieg.

Sara ma swoją stronę na www.facebook.com/pomocsarze, gdzie na bieżąco możemy śledzić jej historię.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe i dodawanie przedmiotów/usług na nasze licytacje.

Subkonto Sary

Bank PeKao S.A.

Fundacja Między Niebem a Ziemią
64 1240 6670 1111 0010 9947 7995

Tytuł wpłaty:
„Licytacja Sary Obierzyńskiej”

Link do licytacji :
www.facebook.com/groups/1158703617653567/announcements

Sara potrzebuje naszej pomocy! Razem pomóżmy Sarze!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
"Szkoła z Pasją Po
Zalew Bagry otwiera

[email protected]

Pracuje w jednej z największych korporacji w Europie, w dziale Logistyki. Od 2014 roku mieszka w Opatkowicach, społecznik, wieloletni krwiodawca, odznaczony medalem "Zasłużony dla Zdrowia Narodu", założyciel i Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Opatkowice - Kraków. W wolnym czasie udziela się charytatywnie organizując pomoc m.in. dla chorych dzieci, najuboższych rodzin dzieci niepełnosprawnych i Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ