Strona głównaAktualnościOGŁOSZENIE – zbieranie opinii w sprawie ruchu dwukierunkowego na ul. Chałubińskiego

OGŁOSZENIE – zbieranie opinii w sprawie ruchu dwukierunkowego na ul. Chałubińskiego

Temat:
Zebranie opinii Mieszkańców ulic: Chałubińskiego, Krzyżańskiego, Krzyżanowskiego, Pytlasińskiego, Moszyńskiego, Starowiejskiej, Lasogórskiej, Szybisko, Myślenickiej, Merkuriusza Polskiego (te ulice zostały wymienione w piśmie) w związku z proponowanym wprowadzeniem ruchu dwukierunkowego na ul. Chałubińskiego na odcinku od ul. Kąpielowej do ul. Szybisko.

UWAGA! AKTUALIZACJA!

Dzisiejsze (26 maja br.) zbieranie opinii przy sklepie ABC, na temat dwukierunkowości ul. Chałubińskiego, jest ODWOŁANE. Opinie można wysyłać mailem – [email protected] lub wrzucać do skrzynki na korespondencję – Inicjatywy Lokalnej 5, 30-499 Kraków.

Jestem po rozmowie z Przewodniczącym Komisji Infrastruktury Drogowej i ds. Obiektów Zabytkowych Tadeuszem Murzynem. W związku z istniejącą sytuacją podjęliśmy decyzję o przekazaniu odpowiedzi do WMIR-u (w związku z proponowanym wprowadzeniem ruchu dwukierunkowego na ul. Chałubińskiego na odcinku od ul. Kąpielowej do ul. Szybisko) w późniejszym czasie. Sprawa będzie procedowana, kiedy przepisy umożliwią nam oficjalne spotkania i konsultacje.

Zapraszam jednak do składania opinii w formie pisemnej: mailem – [email protected] lub do skrzynki na korespondencję – Inicjatywy Lokalnej 5, 30-499 Kraków (tel. do Rady Dzielnicy 12 264 92 01).

Temat jest bardzo istotny dla całego osiedla, dlatego do wzięcia udziału w dyskusji zapraszam radnych miejskich: Józefa Jałochę, Michała Starobrata oraz radnych dzielnicowych: Bożenę Zając, Józefa Dziedzica, Dominika Galasa, Grzegorza Dmytrzaka, Rafała Oświęcimkę, Artura Markiewicza oraz Andrzeja Adamusa.

Źródło: Dorota Kozak Radna w Dzielnicy Swoszowice, Okręg 16

Krakowskie przedszko
#krakowheritage: For
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ