Ela Barhoumi bio

<foto>

Elżbieta Barhoumi

Redaktor Naczelny i Wydawca Swoszowickego Portalu Informacyjnego <link>, Dziennikarz, Specjalista ds. komunikacji w Sweco Engineering oraz mama rocznej, energicznej dziewczynki.

Jest absolwentką Dziennikarstwa w LO nr 3 w Jaworznie, Wydziału Filologi Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (spec. Komunikacja społeczna, studia magisterskie) oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (kier. Marketing w sieci, studia podyplomowe).

Przez blisko 10 lat współpracowała jako dziennikarz z prasą lokalną m.in. z krakowskim miesięcznikiem „Wiadomości”. Jednocześnie, jako freelancer, tworzyła treści na strony internetowe dla przedsiębiorców, obsługiwała ich strony www oraz profile w sieciach społecznościowych. Obecnie od 3 lat prowadzi SPI oraz pracuje jako Specjalista ds. komunikacji w jednej z największych w Polsce i w Europie firm inżynieryjno-projektowych.

Prywatnie fascynują ją odmienne kultury, odkrywanie nowych smaków oraz fotografia.

„Zapraszam na moje kursy dla dzieci oraz dla przedsiębiorców. Pragnę przekazać moją wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem z zakresu tworzenia treści (tekst, grafika), obsługi przydatnych programów oraz poruszania się po internecie. Na zajęciach z dziećmi szczególną wagę przykładam do bezpiecznego wprowadzenia w świat internetu oraz do nauki obsługi podstawowych programów. Przedsiębiorcy z kolei dowiedzą się m.in. w jaki sposób obsługiwać social media, a także jak tworzyć wysokiej jakości teksty i grafiki, które będą sprzedawały wasze towary czy usługi”.

  • Warsztaty dla dzieci CompClub <link>
  • Warsztaty dla przedsiębiorców Marketing internetowy dla początkujących <link>
Na wszystkie zajęcia ilość miejsc ograniczona!
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

[email protected]

Redaktor Naczelny i Wydawca Swoszowickego Portalu Informacyjnego, Dziennikarz, Specjalista ds. komunikacji w Sweco Polska oraz mama małej, energicznej dziewczynki. Jest absolwentką Wydziału Filologi Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (spec. Komunikacja społeczna) oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (kier. Marketing w sieci). Przez blisko 10 lat współpracowała prasą lokalną m.in. z krakowskim miesięcznikiem "Wiadomości". Jednocześnie, jako freelancer, tworzyła treści na strony internetowe dla przedsiębiorców, obsługiwała ich strony internetowe oraz profile w sieciach społecznościowych. Obecnie od początku działalności prowadzi SPI oraz pracuje na etat w jednej z największych w Polsce i w Europie firm inżynieryjno-projektowych. Fascynują ją odmienne kultury, odkrywanie nowych smaków oraz fotografia.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.