Strona głównaAktualnościOgólneList od Czytelnika z ulicy Wierchowej

List od Czytelnika z ulicy Wierchowej

list od Czytelnika Swoszowickiego Portalu Informacyjnego

Co z drogą na WIERCHOWEJ?

Jest jedną z gorszych na naszym osiedlu. Jak ojciec żył to jeszcze coś robił dla innych społecznie, pomimo że był na emeryturze, choć mógł leżeć i nic nie robić, ale mu się chciało bo był społecznikiem i chciał pozostawić jakiś ślad, co widać na każdym kroku na naszym osiedlu. Ja jego syn niestety nie mam czasu, bo muszę pracować, aby utrzymać liczną rodzinę i chciałbym tylko, aby opinia, że mieszkamy w jednej z ładniejszych okolic nie była tylko pustym sloganem.

Dane do wiadomości redakcji

Odpowiedź z Rady Dzielnicy

Szanowna Pani Redaktor.

Uprzejmie informuję, iż Pani prośbę wraz z listem Czytelnika przekazałem Panu Przemysławowi Brożkowi członkowi Rady Dzielnicy X, który reprezentuje mieszkańców Swoszowic z rejonu m.in. ul. Wierchowej. Pragnę nadmienić, iż Pan Przemysław Brożek, od lipca 2015 roku nie uczestniczy w pracach Rady Dzielnicy X, ale niestety nie zrezygnował z mandatu radnego naszej dzielnicy, na czym oczywiście tracą mieszkańcy Swoszowic. W przypadku zrezygnowania z pełnienia funkcji radnego przez Pana Brożka, zastąpiłaby go osoba, która zajęła drugie miejsce w wyborach samorządowych do Rady Dzielnicy X jesienią 2014 r.

Z poważaniem,

Maciej Nazimek
Przewodniczący
Rady Dzielnicy X

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Szkoła Promująca Z
Zmienne szczęście
Oceń Ten Artykuł:
2 komentarze
  • Dominik Galas / 9 października 2016

    Czy to jest jakaś kolejna kpina pana Nazimka! Jak można tak odpowiadać mieszkancowi

  • Dominik Koscielny / 11 października 2016

    Zadziwiająca odpowiedź. Wszak to pismo było skierowane do Rady Dzielnicy reprezentowanej przez Zarząd RD. Jaki jest cel skierowania pisma do radnego? Czy to oznacza, że pisma kierowane do RD mają być dostarczane przez radnych? A może p. Przewodniczący RD nie wierzy mieszkańcowi Swoszowic a nie ma ochoty zapoznać się osobiście ze stanem ulicy?

ZOSTAW KOMENTARZ