Strona głównaAktualnościOgólneWystawa „Barwy Świata Przyrody 2016” w NCK

Wystawa „Barwy Świata Przyrody 2016” w NCK

Wystawa "Barwy Świata Przyrody 2016". Plakat

Nowohuckie Centrum Kultury zorganizowało wystawę fotograficzną członków Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Południowego pt. „Barwy Świata Przyrody 2016„. Związek skupia pasjonatów fotografii przyrodniczej, jednym z nich jest mieszkaniec naszego osiedla Bartłomiej Cichoń.

Oczywiście Bartek nie ogranicza się tylko do fotografowania Swoszowic, czego dowodem są prace, które zaprezentował na wystawie „Barwy Świata Przyrody 2016”. Okazały się one na tyle ponadprzeciętne, że przyniosły Bartkowi I nagrodę oraz wyróżnienie w kategorii „Świat w naszych rękach”. Gratulujemy serdecznie!

Bartosz Cichoń i jego pasje

Bartek łączy dwie pasje – lotnictwo i fotografowanie. Rezultat tego mogliśmy oglądać kilka miesięcy temu na wystawie zorganizowanej w „Wino, Kawa, Oliwa” – było to jedno z wydarzeń w ramach obchodów 600-lecia Lokacji Swoszowic.

Bartka często możemy obserwować nad naszymi głowami. Dzięki niemu otrzymaliśmy wiele znakomitych fotografii z „lotu ptaka” naszego osiedla. Wiele z nich jest zaskakujących – świat z góry wygląda zupełnie inaczej, czasem trudno jest rozpoznać miejsca nawet dobrze nam znane. Redakcja portalu liczy na współpracę z Bartkiem i galerię ze zdjęciami Swoszowic i nie tylko…

Wystawę w Nowohuckim Centrum Kultury można oglądać w dniach 10.03.2016 do dnia 26.04.2016 – wstęp wolny.

Wystawa "Barwy Świata Przyrody 2016". ZPFP OK Fotograf Roku 2016 "Świat w naszych rękach". I miejsce Bartek Cichoń

ZPFP OK Fotograf Roku 2016 „Świat w naszych rękach”. I miejsce Bartek Cichoń

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
UNISON Sp. z o.o.
Słowo od Redakcji

[email protected]

mgr inż. metalurg, absolwent AGH. Od 28 lat prywatny przedsiębiorca, współwłaściciel UNISON sp. z o.o. Związany od wielu pokoleń ze Swoszowicami, społecznik, założyciel i administrator grupy "Swoszowice nasze miejsce na ziemi" na FB. Interesuje się historią lotnictwa II Wojny Światowej, działa w Komitetach upamiętniających poległych lotników na terenie Polski.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ