Strona głównaAktualnościPodsumowanie 4 Akcji Krwiodawstwa w Opatkowicach lipiec 2021

Podsumowanie 4 Akcji Krwiodawstwa w Opatkowicach lipiec 2021

4 Akcja krwiodawstwa w Opatkowicach

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się oddać krew w Opatkowicach 4 lipca 2021! Zarejestrowanych zostało 46 dawców, 33 oddało krew, z czego 12 osób zrobiło to po raz pierwszy. W sumie w akcji krwiodawstwa oddano 14 100 ml krwi, co jest wielkim sukcesem. Kolejne akcje krwiodawstwa w Opatkowicach odbędą się w 2022 roku.

Dziękujemy księdzu proboszczowi Adamowi Garlaczowi parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Opatkowicach za zgodę na zorganizowanie akcji.

Wiele firm chciało podziękować dawcom krwi za dar krwi, przekazując gadżety i vouchery: Nowa Krakowska Spiżarnia, Dragon Poland, Arcelor Mittal Distribution Solution Poland, RKS Garbarnia Kraków, Omnon Studio, Marka sp. z o. o., Profix sp. z o. o.

Podsumowując. Krew jest pilnie potrzebna i to każdej grupy, dlatego akcje takie chcemy organizować cyklicznie. Zachęcamy jak najwięcej osób do oddawania krwi nie tylko na naszych akcjach, ale również w punktach: Oddziały Terenowe RCKiK w Krakowie.

Organizatorem akcji jest KLUB HDK PCK Opatkowice – Kraków

fot. Paweł Dudzik

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Lato z Centrum Kultu
Szpital na Klinach w

[email protected]

Pracuje w jednej z największych korporacji w Europie, w dziale Logistyki. Od 2014 roku mieszka w Opatkowicach, społecznik, wieloletni krwiodawca, odznaczony medalem "Zasłużony dla Zdrowia Narodu", założyciel i Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Opatkowice - Kraków. W wolnym czasie udziela się charytatywnie organizując pomoc m.in. dla chorych dzieci, najuboższych rodzin dzieci niepełnosprawnych i Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ