Strona głównaAktualnościPodsumowanie Licytacji dla Sary Obierzyńskiej

Podsumowanie Licytacji dla Sary Obierzyńskiej

Sara Obierzynska licytacje

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w licytacjach oraz za wsparcie finansowe leczenia Sary. Z dumą informuje, że udało nam się uzbierać pieniążki dla Sary na zabieg. W ciągu trzech tygodni licytacji, zebraliśmy blisko 11 000 złotych. Sarę teraz czeka zabieg, a my życzymy jej dużo zdrowia. 

Licytacje dla Sary odbyły się z inicjatywy piłkarza Wisły Kraków i jego żony – Darii i Lukasa Klemenzów. Na licytacje trafiły koszulki z autografami między innymi Lukasa Klemenza, Jakuba Błaszczykowskiego i Marcina Wasilewskiego, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Za ich wielkie zaangażowanie, bardzo dziękuje. 

Sara ma swoją stronę na www.facebook.com/pomocsarze, gdzie na bieżąco możemy śledzić jej historię.

ODNOWA Przemysław N
Licytacje dla Mikoł

[email protected]

Pracuje w jednej z największych korporacji w Europie, w dziale Logistyki. Od 2014 roku mieszka w Opatkowicach, społecznik, wieloletni krwiodawca, odznaczony medalem "Zasłużony dla Zdrowia Narodu", założyciel i Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Opatkowice - Kraków. W wolnym czasie udziela się charytatywnie organizując pomoc m.in. dla chorych dzieci, najuboższych rodzin dzieci niepełnosprawnych i Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ