Strona głównaAktualnościPodsumowanie pierwszej Akcji Krwiodawstwa organizowanej przez Szpital na Klinach

Podsumowanie pierwszej Akcji Krwiodawstwa organizowanej przez Szpital na Klinach

Szpital na Klinach Akcja krwiodawstwa

Podczas organizowanej przez Szpital na Klinach Akcji Krwiodawstwa w dniu 21 lipca udało się zebrać 6,750 litra krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim podmiotom oraz osobom, które osobiście zaangażowały się w akcję, albowiem to dzięki Państwa krwi uda się uratować życie i zdrowie pacjentów, którzy trafią do szpitali i klinik z naszego regionu. Swoje podziękowania kierujemy również w stronę współorganizatorów akcji, czyli RCKiK w Krakowie. Akcja Krwiodawstwa przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a na każdą osobę, która zdecydowała podzielić się swoja krwią – bezcennym ratującym życie darem, czekał słodki poczęstunek i podarunek w formie niespodzianki.

Nasze wspólne działania pozwoliły zwiększyć zabezpieczenie w krew dla małopolskich szpitali i klinik. Zdajemy sobie sprawę, że oddana krew to wielki dar serca dla innych, który ratuje życie i zdrowie potrzebujących pacjentów. W imieniu Szpitala na Klinach składam najszczersze podziękowania, wszystkim osobom, które odpowiedziały na nasz apel i pojawiły się w dn. 21 lipca przed naszym szpitalem oraz wszystkim partnerom, którzy wspierali Akcję Krwiodawstwab – mówi Józefa Job – Dyrektor Medyczny Szpitala na Klinach.

Podsumowując. Krew jest pilnie potrzebna i to każdej grupy, dlatego akcje takie chcemy organizować cyklicznie. Zachęcamy jak najwięcej osób do oddawania krwi nie tylko na naszych akcjach, ale również w punktach 

<link do punktów>

Źródło: Materiał prasowy

VII Ogólnopolskie S
Badanie genetyczne (

[email protected]

Pracuje w jednej z największych korporacji w Europie, w dziale Logistyki. Od 2014 roku mieszka w Opatkowicach, społecznik, wieloletni krwiodawca, odznaczony medalem "Zasłużony dla Zdrowia Narodu", założyciel i Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Opatkowice - Kraków. W wolnym czasie udziela się charytatywnie organizując pomoc m.in. dla chorych dzieci, najuboższych rodzin dzieci niepełnosprawnych i Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ