5. Bieg Swoszowicki

5 Bieg Swoszowicki / plakat ITMBW Kraków

Zapraszamy na jubileuszowy „5. Bieg Swoszowicki”, który jest dziś jednym z najważniejszych wydarzeń biegowych po południowej stronie Wisły. Jego piąta edycja odbędzie się już 28 maja 2017 roku.

Zawody rozegrane zostaną na dystansie 10 km („Bieg główny”) oraz na poprowadzonych m.in. parkowymi alejkami trasach o dystansach: 5 km („Swoszowicka piątka”) i 1,6 km („Rodzinna mila”). Największymi zaletami Biegu Swoszowickiego niewątpliwie są zielone i malownicze tereny, na których zawody są rozgrywane oraz różnorodność dystansów, wśród których ogromną popularnością cieszy się „Rodzinna mila”.

W 2016 roku w biegu wzięło udział ponad pół tysiąca osób. Partnerami wydarzenia są: Gmina Miejska Kraków, Dzielnica X Swoszowice, Uzdrowisko Swoszowice i WLKS Krakus Swoszowice. Bieg organizowany jest pod Honorowym Patronatem Pana Wojewody i Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Prezydenta Miasta Krakowa. Patronatem medialnym objął wydarzenie Swoszowicki Portal Informacyjny. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie biegaczy „I Ty Możesz Być Wielki”. 

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej: http://itmbw.pl.

5 Bieg Swoszowicki / plakat ITMBW Kraków

5 Bieg Swoszowicki / plakat ITMBW Kraków

Rekrutacja do przeds
Zebrania klasowe - m
Oceń Ten Artykuł:
2 komentarze

ZOSTAW KOMENTARZ