Cykl biegów ITMBW 2020

Co nas czeka w 2020 roku? Przed nami nowy rok, a zarazem kolejny cykl biegów naszego Stowarzyszenia biegaczy. Zaczynamy już 16 lutego 5. edycją największego Biegu Walentynkowego w Polsce. Następnymi zawodami jest kwietniowe Biegiem na Bagry rozgrywane nad zalewem Bagry, a kolejnymi majowy Bieg Swoszowicki . Natomiast cykl jak zwykle zwieńczy impreza Biegiem na Zakrzówek.

 

I Ty Musisz Barbakan Wybiegać

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej przyznaje swoje nagrody od 1929 roku. Historia statuetek za cykl biegów organizowanych przez nasze Stowarzyszenie biegaczy „I Ty Możesz Być Wielki” jest nieco krótsza i sięga roku 2016. Nie oznacza to jednak, że jest mniej prestiżowa! Walt Disney zdobył 26 takich samych nudnych, nie różniących się od siebie figurek. Natomiast w cyklu naszych biegów rokrocznie do zdobycia jest różniące się od siebie trofeum. Po statuetkach i kompletach biegowego obuwia, które tylko w minionych dwóch edycjach zdobyło blisko 1000 uczestników, w tym roku macie szanse odebrać ekspozytor nawiązujący do naszego logotypu oraz historycznej ikony Królewskiego Miasta Krakowa – Barbakanu.

W odróżnieniu od filmowych Oscarów, nasze biegowe statuetki może mieć każdy biegacz wykazujący się dobrą kondycją fizyczną, determinacją, walecznością i systematycznością. Wystarczy ukończyć cykl wszystkich czterech organizowanych przez nas biegów głównych. Nie zastanawiaj się – I Ty Musisz Barbakan Wybiegać!


Cykl biegów ITMBW

Co zrobić, by zdobyć statuetkę? By ją zdobyć należy ukończyć 4 biegi z naszego cyklu biegów:


SPONSOR GŁÓWNY cyklu biegów ITMBW w 2020 roku


Jak się zapisać?

Nie ma potrzeby zapisywać się na każdy pojedynczo – zapisu na wszystkie 4 biegi cyklu można dokonać za pomocą jednego zapisu. W tym celu należy wejść na stronę https://dostartu.pl (link poniżej). Zapisując się na 4 dowolne biegi cyklu otrzymujesz 20 zł zniżki. W celu zamówienie ekspozytora na medale na zdobyte medale należy dokonać jego zamówienia przy zapisie na bieg. Natomiast w celu domówienia samego ekspozytora należy przelać 40 zł na konto Stowarzyszenia z tytułem przelewu: „dopłata do opłaty startowej – imię i nazwisko”.

Zapisy na cykl biegów


Bieg Walentynkowy

Krakowski Bieg Walentynkowy to największa impreza dla wszystkich osób kochających bieganie w Polsce. Jej piąta edycja rozegrana zostanie w Parku im. Henryka Jordana. Celem wydarzenia jest uczczenie Święta Zakochanych w aktywny sposób oraz zachęcenie jak największej liczby mieszkańców Małopolski do rozpoczęcia i rozwijania swojej przygody z bieganiem.Pobierz obrazki

Strona bieguZapisy na bieg   Regulamin  Wydarzenie na Fb Relacja z 4 edycji Relacja z 3 edycji

 


Biegiem na Bagry

Biegiem na Bagry to organizowana od 2015 roku inicjatywa biegowa nad największym krakowskim zalewem Bagry. Głównym celem zawodów jest udowodnienie mieszkańcom Krakowa, iż wcale nie muszą opuszczać miasta, aby odnaleźć odrobinę spokoju i zieleni. Uczestnicy mają do wyboru bieg crossowy na dystansie 10 km (Bieg Główny) lub 3 km (jedno okrążenie zalewu). Oprócz tego zorganizowane zostaną biegi dla dzieci na dystansach od 50 m do 300 m.

Pobierz obrazki

Strona biegu


Bieg Swoszowicki

Uczestnicy zawodów mają do wyboru dystanse: 10 km (Bieg główny), 5 km (Swoszowicka piątka) oraz Rodzinną milę o długości 1,6km, w której mogą wziąć udział całe rodziny. W ramach wydarzenia rozgrywane zostaną także biegi dla dzieci, na dystansach od 50m, 100m, 200m i 300m. Największymi zaletami Biegu Swoszowickiego niewątpliwie są zielone i malownicze tereny, na których zawody są rozgrywane oraz różnorodność dystansów, wśród których ogromną popularnością cieszy się „Rodzinna mila”.
Pobierz obrazki

Strona biegu


Biegiem na  Zakrzówek

„Biegiem na Zakrzówek 5!” to impreza rozgrywana nad krakowskim zalewem Zakrzówek będącym miejscem wypoczynku wielu mieszkańców miasta. Podczas kolejnej edycji wydarzenia, biegacze mają do wyboru biegi na dystansach 10 km i 3 km. Nie zabraknie także biegów dla dzieci.

Pobierz obrazki

Strona biegu


Dołącz do nas!

Pobierz obrazki

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nie tylko do biegania w naszych imprezach, ale także do wstąpienia w szeregi naszego Stowarzyszenia. Dzięki wspólnemu wsparciu nasze treningi stają się lepsze, a wyjazdy niezapomniane. Chcesz do nas dołączyć? Z nami pobiegniesz w dobrym kierunku. Zapraszamy!

Pamiętaj – I Ty Musisz Barbakan Wybiegać!

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach i na kolejnym cyklu biegów ITMBW.

The post Cykl biegów ITMBW 2020 appeared first on ITMBW.

Rekrutacja do przeds
Plan remontów nakł
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ