Głosujemy na treningi biegowe!

Bieg Swoszowicki. Czwartkowy trening biegowy. ITMBW trening biegowy / fot. ITMBW

Zapraszamy do głosowania na PROJEKT nr 2 krakowskiego Budżetu Obywatelskiego, dotyczący zorganizowania przez cały rok, co tydzień, 4 treningów biegowych na południu Krakowa – DZIELNICY X Swoszowice, na terenie osiedli Swoszowice, Kliny, Wróblowice i Kosocice / Soboniowice.

Podczas całego roku prowadzonych w tych miejscach treningów, przekonamy wszystkich, że południowa część Krakowa to fantastyczne miejsce do uprawiania sportu, a w szczególności do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej przygody z bieganiem!

Planujemy zorganizować treningi biegowe na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym stale wpisujący się w kalendarz ogólnodostępnych działań sportowych na południu Krakowa. Wyeksponujemy piękne tereny do aktywności sportowej na południu Krakowa. Ukażemy potencjał 4 osiedli. Rozbiegamy: os. Kliny (zachód), os. Swoszowice (centrum), os. Wróblowice (centrum) oraz os. Rajsko i Kosocice (wschód).

Nasze treningi będą prowadzone przez profesjonalistów. Osoby z uprawnieniami oraz biegaczy z olbrzymim doświadczeniem, którzy na swoje treningi przyciągają tłumy zainteresowanych stroną praktyczną (wynikającą z wieloletniego doświadczenia) biegania. Będziemy na nie zapraszać dosłownie wszystkich. Dzielnica X, wbrew pozorom, ma ogromny potencjał i uważamy, że można i trzeba to wykorzystać!!!

Co zrobić by zagłosować? Wystarczy wejść na: https://budzet.dialoguj.pl/projects/1269-bezplatne-cotygodniowe-zajecia-sportowe-na-ter-4-osiedli i oddać swój głos! Zapraszamy do głosowania 🙂

Źródło: ITMBW Kraków
Budżet Obywatelski
Biesiada Swoszowicka
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ