Strona głównaAktualnościSportBieg SwoszowickiWolontariat 5. Bieg Swoszowicki!

Wolontariat 5. Bieg Swoszowicki!

Bieg Swoszowicki ITMBW Kraków

Zapraszamy do zapisów na Wolontariat na 5. Bieg Swoszowicki, który odbędzie się już za 4 tygodnie (w dniach 27-28 maja). Nie może Was zabraknąć! Gwarantowana dobra zabawa!

Formularz do zapisów znajduje się tutaj. Skierowany jest do osób, które ukończyły 15 lat i chcą zapisać się na Wolontariat organizowany podczas imprezy 5. Bieg Swoszowicki.

Na Wasze zapisy czekamy do 23 maja 2017 r. Osobom, które po uzupełnieniu formularza zakwalifikowały się na Wolontariat, odpowiemy do 24 maja 2017 roku, za pomocą poczty elektronicznej na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy. Wolontariat odbywać się będzie w dniach: 27-28 maja 2017 roku. Biuro zawodów oraz zaplecze biegu (depozyt odzieży) znajdować się będą obok Uzdrowiska Swoszowice.

Do zadań osób pracujących w Biurze Zawodów należy m.in. obsługa biegaczy, pakowanie i wydawanie pakietów startowych oraz udzielanie informacji o biegu. Na Wolontariuszy oprócz pracy w Biurze Zawodów czeka możliwość zapisania się do pomocy w Depozycie oraz w Strefie Start/Meta (rozdawanie medali oraz posiłku regeneracyjnego po biegu). Do zadań osób pracujących w depozycie należeć będzie odbieranie i ewidencjonowanie (opisywanie, układanie) rzeczy zostawionych do przechowania przez biegaczy, a następnie (po zawodach) ich sprawne zwrócenie.

W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodzica na uczestnictwo w Wolontariacie, dostarczona w dniu Zawodów Koordynatorowi Wolontariatu. Wszyscy zakwalifikowani Wolontariusze podczas swojej pracy dostaną smycz z identyfikatorem, posiłek , certyfikat uczestnictwa w Wolontariacie i koszulkę z naszych poprzednich biegów.

Do zobaczenia!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Bibliotekarz po godz
Rekrutacja do przeds
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ