Czarne chmury…

Kolejna kolejka przyniosła czarne chmury nad Krakusa… Po stosunkowo dobrym początku sezonu zespół opanowała dziwna niemoc – to już czwarta porażka w tej rundzie i trzecia z rzędu. Po dość bezbarwnym meczu z KS Podgórze, zespół Krakusa przegrał 0:1. Zwycięska dla Podgórza bramka padła w pierwszych minutach spotkania. Podgórze chciało pójść za ciosem i przez długi czas pierwszej połowy „gnietli” wysokim pressingiem, z którym Krakus nie bardzo dawał sobie radę.

Druga połowa przyniosła trochę odmiany, Krakus zaczął śmielej atakować ale Podgórze mądrze broniło rezultatu. W paru dobrych sytuacjach podbramkowych zabrakło celności ostatniego podania lub na przeszkodzie stawał dobrze dysponowany golkiper gospodarzy. Po kolejnej porażce należy jedynie mieć nadzieję, że karta w końcu się odwróci i zaczniemy w końcu wygrywać…