Czy to w końcu zmiana trendu…?

Czy to w koncu zmian trendu / WLKS Krakus

W sobotę 20 maja nasz zespół seniorski podejmował na własnym boisku drużynę Górzanki Nawojowa Góra. Choć przebłyski czegoś pozytywnego pojawiały się od kilku (niestety przegranych) meczów, to rozsądek jednak podpowiadał (patrząc na  miejsca drużyn w tabeli), że ciężko będzie o niespodzianki.

Jednak czasami los bywa przekorny – nasz zespół po bardzo dobrym meczu pokonał Górzankę aż 7:2! Wreszcie wszystko zagrało – zaczęliśmy wykorzystywać stwarzane sytuacje bramkowe (czego brakowało w ostatnich meczach). Bardzo dobry mecz rozegrał Maciek Mółka – zdobywca aż trzech goli. Powracający po długiej nieobecności Maciej Lewandowski zrobił różnicę z przodu (już w 5 minucie zdobył bramkę), a później worek z bramkami rozwiązał Maciek Mółka (dwa gole) i Filip Byczewski. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 4:0 i mając ochotę na więcej.

W drugiej części znowu „Lewy” pokazał swoją klasę – po faulu na nim, rzut karnym zamienił na kolejnego gola Maciek Mółka. Bardzo dobrą zmianę dał powracający po kontuzji Cem Kullukcu, zdobywca gola na 6:1. Jego podania z prawej strony powodowały sporo zamieszania w defensywie Górzanki (jedno z tych podań na bramkę zamienił kolejny zmiennik Jacek Pęgiel). Zresztą pochwalić należy cały zespół – wreszcie zagrali tak jak wszyscy kibice oczekiwali. Czyżby trend się odwracał…?