Udany start Młodzików

Udany start Młodzików / fot. WLKS Krakus

Udanie rozpoczął rundę wiosenną w 1 lidze nasz zespół Młodzików. W pierwszej kolejce wygraliśmy w Skotnikach z Pogonią 7-1. Bramki zdobyli: Michał Pytko 3, Filip Hołuj 2 i Wojtek Pietras 2. W drużynie bardzo udanie zadebiutował Michał Kozioł.

Krakus skład: Maciek Pitala, Radek Mączeński, Tomek Kozioł, Michał Matoga, Filip Kozioł, Grzegorz Malinowski, Filip Hołuj, Remy Gurne, Michał Pytko, Kuba Pytko, Wojtek Pietras, Michał Kozioł, Dawid Mierzwa, Eryk Krysa,

W drugiej kolejce graliśmy mecz wyjazdowy z Garbarnią i zremisowaliśmy 2-2. Bramki zdobyli Michał Pytko i Remy Gurne. Niestety tylko zremisowaliśmy.. . Pierwsza bramka dla Krakusa to efekt dobrego podania z głębi pola i sprinterskich umiejętności naszego stranieri – Remyego Gurne, który był szybszy od obrońców Garbarni i strzałem lewą nogą umieścił piłkę w siatce.

Drugiego gola dla nas zdobył Michał Pytko kapitalnym uderzeniem piłki z rzutu wolnego, piłka wylądowała w samym okienku bramki Garbarni. Warto zaznaczyć, że przy obydwu golach dla nas, świetnym refleksem popisali się również rodzice Grzesia Malinowskiego, co widać na załączonych obrazkach…!!!

Prowadząc 2-0 mieliśmy jeszcze dwie świetne okazje do podwyższenia wyniku, ale niestety nie wykorzystaliśmy ich. Przeciwnik był tego dnia co najmniej równorzędnym rywalem dla nas i był dużo bardziej skuteczny od nas… Po naszych błędach daliśmy sobie strzelić 2 gole i mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Debiut w naszym zespole zanotował Karol Marzec, który w poprzedniej rundzie i w sezonie halowym świetnie spisywał się w bramce zespołu Młodzik II.

Krakus skład: Maciek Pitala, Radek Mączeński, Tomek Kozioł, Grzegorz Malinowski, Oskar Kmiecik, Filip Hołuj, Wojtek Pietras, Remy Gurne, Michał Pytko, Karol Marzec, Igor Mistarz, Jan Muller, Dawid Mierzwa, Eryk Krysa, Jakub Pytko, Michał Kozioł.

MOPS: ostrzegamy prz
Ogród matematyczny
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ