Zbliżamy się do końca sezonu…

Zbliżamy sie do końca sezonu / fot. WLKS Krakus sekcja piłkarska

Za nami kolejne mecze kolejnej kolejki rozgrywek seniorów, juniorów, trampkarzy oraz młodzików.

Swoje rozgrywki zakończyli już juniorzy młodsi, którzy w grupie barażowej walczyli o awans do Małopolskiej Ligi Juniorów. Niestety, po porażce w ostatnim meczu z drużyną AP Kmita Zabierzów (1:3), z 7 pkt zajęli ostatnie miejsce w grupie. Na szczęście nie oznacza to spadku i w kolejnym sezonie nasi juniorzy młodsi wzmocnieni rocznikiem 2001, rozpoczną grę w I lidze juniorów młodszych.

W II lidze trampkarzy toczy się pasjonujący bój o awans do I ligi pomiędzy drużynami Garbarni, Pcimianki oraz Krakusa – na jedną kolejkę do końca sezonu wszystkie 3 zespoły mają po 19 punktów, z tym, że Krakus ma jeszcze do rozegrania jeden zaległy mecz z Orłem Sidzina. W bieżącej kolejce Krakus pokonał drużynę Borka II Kraków 5:1. Wszystko w nogach naszych trampkarzy – możliwe, że za tydzień będziemy cieszyć się z awansu naszych chłopaków.

W III lidze młodzicy radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Po ostatniej porażce z zespołem Armatury – zajmują miejsce w środku tabeli, i na 2 kolejki do końca rundy nie powinni mieć problemów z utrzymaniem.

I na koniec zespół seniorów Krakusa – wczoraj (niedziela) przybliżyli się do utrzymania w A klasie, wysoko i efektownie wygrywając z zespołem Wandy Kraków 7:2. Do końca sezonu pozostały 2 kolejki oraz zaległy mecz z Dąbskim Kraków. Sytuacja w dole tabeli jest bardzo dynamiczna, tak naprawdę 6 ostatnich zespołów w tabeli będzie walczyć do końca, gdyż różnice punktowe są minimalne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z ostatniego meczu seniorów z Wandą Kraków.

Biesiada Swoszowicka
Zakończenie roku pr
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ