Strona głównaAktualnościV Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie już dziś!

V Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie już dziś!

V Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie rozpoczynają się dzisiaj o godzinie 9.00 mszą w Kościele Mariackim. Następnie uczestnicy największej imprezy seniorskiej w Polsce, przejdą trasą z Rynku Głównego pod Muzeum Narodowe.

Podczas wydarzenia wręczone zostaną nagrody dla najaktywniejszych 20 seniorów w Polsce. Zainaugurowane zostaną także 4 ogólnopolskie kampanie: Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji!, Patriotyczny Głos Seniora – Śladami Niepodległej,Przedsiębiorczy Senior oraz Senior Wynalazca. Na koniec czeka na uczestników Pokaz Mody Stylowych Seniorów i Międzypokoleniówka z DJ Wiką. To jedynie niewielki wycinek atrakcji, które zostały przygotowane na ten dzień!

Senioralia to wydarzenie, które z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę seniorów. Jego idea jest jedna – pokazać, że ludzie po 60-tce są ważną i aktywną grupą społeczną. W czasie Senioraliów osoby 60+ mogą uczestniczyć w bezpłatnych badaniach lekarskich, wykładach, konkursach, pokazach oraz warsztatach.  W tegorocznej edycji weźmie udział ok. 2 000 osób z 70 miast Polski.

Grad goli przy Moszy
Uwaga! Spotkanie z m
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ