Strona głównaAktualnościZatrzymano osoby podejrzane o włamania i kradzieże w Dzielnicy X. Prośba o kontakt z policją osób poszkodowanych

Zatrzymano osoby podejrzane o włamania i kradzieże w Dzielnicy X. Prośba o kontakt z policją osób poszkodowanych

policja

Zamieszczamy poniższą informację na prośbę przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa Rady Dzielnicy X Swoszowice Andrzeja Draga:

„Sukces Naszej Policji! Jestem po rozmowie telefonicznej z komendantem VI KP Tomaszem Sewerynem, który poinformował mnie o zatrzymaniu osób podejrzanych o włamania i kradzieże na terenie osiedla Kliny, jak i sąsiednich! Cieszymy się bardzo, że w dość szybkim czasie udało się to osiągnąć!

Jest jednak wielka prośba od Komendanta do wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób utraciły swoje mienie, doznały innych szkód jak uszkodzony płot, ogrodzenie czy bramy przy posesjach o zgłaszanie tego faktu na komendę. Podaję Państwu numery telefonów: 723 663 183, 47 835 29 17. Proszę o dystrybucję tej informacji do poszkodowanych sąsiadów, chodzi o to, aby było jak najwięcej zgłoszeń.

Jako Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa X Dzielnicy chcę podziękować – mam nadzieję, że również w imieniu wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy – Panu Komendantowi Podinspektorowi Tomaszowi Sewerynowi i wszystkim Policjantom z VI KP w Krakowie za skuteczne działanie na rzecz mieszkańców. Dziękuję! Chcę również podziękować mieszkańcom, którzy aktywnie włączyli się w akcję, czy to poprzez udostępnienie monitoringów, kontakcie ze mną czy w każdy inny sposób. Dziękuję!”

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Życzenia świątecz
Czy karta podarunkow
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ