Strona głównaAktualnościZebranie odnośnie procedowanego planu zagospodarowania przestrzennego Wróblowice II ODWOŁANE

Zebranie odnośnie procedowanego planu zagospodarowania przestrzennego Wróblowice II ODWOŁANE

uwaga

AKTUALIZACJA – ZEBRANIE ODWOŁANE

Mimo wielkiej potrzeby zorganizowania zebrania w sprawie planu Miejscowego Wróblowice II, poprzez decyzję wprowadzenia strefy żółtej w Krakowie, jestem zmuszony, wraz z Radnym Miasta Krakowa Jozefem Jałochą, odwołać jutrzejsze zebranie. Miałem od państwa wiele telefonów i potrzeba informacji w tej sprawie jest ogromna – proszę o kontakt prywatny.

Bardzo proszę o udostępnianie i poinformowanie zainteresowanych.

Uwagi należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 sierpnia 2020 r. – z podaniem oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, a także imienia, nazwiska albo nazwy oraz adresu zamieszkania albo siedziby.
Przykładowy formularz uwag do pobrania https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=74121

Uwaga Mieszkańcy! Pilne zebranie!

Z racji tego, iż pracownicy UMK Wydziału Planowania Przestrzennego ani Rada Dzielnicy X, także Przewodniczący Komisji Planowania przestrzennego naszej dzielnicy, nie zrobią zebrania, aby przedstawić zapisy Mieszkańcom, postanowiłem wraz z radnym Józefem Jałochą zaprosić Państwa 28.08.2020 (piątek) na godzinę 18.00 do sali konferencyjnej w budynku Klubu Sportowego Wróblowianka.

Długo wahałem się czy robić zebranie odnośnie procedowanego planu zagospodarowania przestrzennego Wróblowice II, ale nie mam wyjścia. Jest to bardzo ważna sprawa która będzie rzutować na to jak nasze osiedle będzie wyglądało za 10 lat.

Zostaną Państwu przedstawione informacje jakie różnice są między obydwoma planami (tym który obowiązuje i tym który ma wejść w życie. Na miejscu będzie można napisać swoje uwagi do planu (trzeba znać tylko nr swojej dzialki).

Oczywiscie wszystko z zachowaniem reżimu sanitarnego…

Nie zostawiaj losu naszego osiedla w rękach urzędników – Twoje zdanie się liczy!

P.S.
Kto może to niech udostępnia i powiadamia sąsiadów!

Autor: Artur Markiewicz
Źródło: Swoszowice- nasze miejsce na Ziemi

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
5 września Dzień O
Zebranie z rodzicami
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.