Strona głównaAktualnościSportBieg Swoszowicki4. Bieg Swoszowicki – fotorelacja

4. Bieg Swoszowicki – fotorelacja

4. Bieg Swoszowicki – najważniejsze wydarzenie biegowe w tej części Krakowa – jest już za nami. Wzięło w nim udział łącznie 520 uczestników. Bieg główny na 10 km zgromadził 301 osób. Najszybsza kobieta, Natalia Brożek-Woźniczka, pokonała trasę w 41:02, a Andrzej Lachowski z czasem 32:41 okazał się najszybszym mężczyzną i zwycięzcą całego biegu.

Brawa dla organizatorów, że profesjonalnie i z zapałem podeszli do przygotowań. Uznanie należy się również biegaczom, którzy pomimo zmiennych warunków atmosferycznych, dobiegli do mety.

fot. Elżbieta Ćwik

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
4. Bieg Swoszowicki
Sesja Rady Dzielnicy

[email protected]

Redaktor Naczelny i Wydawca Swoszowickego Portalu Informacyjnego, Dziennikarz, Specjalista ds. komunikacji w Sweco Polska oraz mama małej, energicznej dziewczynki. Jest absolwentką Wydziału Filologi Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (spec. Komunikacja społeczna) oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (kier. Marketing w sieci). Przez blisko 10 lat współpracowała prasą lokalną m.in. z krakowskim miesięcznikiem "Wiadomości". Jednocześnie, jako freelancer, tworzyła treści na strony internetowe dla przedsiębiorców, obsługiwała ich strony internetowe oraz profile w sieciach społecznościowych. Obecnie od początku działalności prowadzi SPI oraz pracuje na etat w jednej z największych w Polsce i w Europie firm inżynieryjno-projektowych. Fascynują ją odmienne kultury, odkrywanie nowych smaków oraz fotografia.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ