AMAVI BOX Fotobudka z Krakowa

Poznaj Amavi Box - fotobudka z Krakowa

Amavi Box zrodziło się z potrzeby tworzenia piękna. To drewniana fotobudka jakiej jeszcze nie było. Niech nie zmyli Cię mniej lub bardziej eleganckie tło czy istny arsenał akcesoriów, który oddajemy do Twojej dyspozycji na czas eventu. Amavi Box to nie tylko fotobudka stworzona z naturalnych materiałów. To przede wszystkim fotobudka ukazująca piękno natury ludzkiej. Wybuchy śmiechu w nieoczekiwanych momentach i subtelne spojrzenia to małe gesty człowieczeństwa, które umykają nam na co dzień. Te małe gesty czekają zamknięte w drewnianym pudełku, w którym my zakochaliśmy się od pierwszego szkicu.

Może zechcesz je otworzyć razem z nami? 

Zadbaliśmy o każdy szczegół tak, aby stanowiła niebanalną atrakcję na wszelkiego rodzaju eventach. Akcesoria do zdjęć dopasowywane są do tematyki imprezy, a razem z oryginalnymi tłami tworzą piękną całość. Zdjęcia drukowane są w 15s i mogą zostać wysłane na podany adres mailowy. Dzięki temu można w szybki i prosty sposób dzielić się gotowymi zdjęciami, przesyłać je do znajomych czy publikować na portalach społecznościowych. 

Doskonale sprawdzamy się na weselach, lubimy imprezy firmowe, pasujemy do baby shower i urodzin Waszych pociech. Wieczory panieńskie nas kochają, a na większych eventach jesteśmy atrakcją numer 1. 

Umów termin i przekonaj się sam, że będziesz się z nami doskonale bawić!

Informacje Kontaktowe

Amavi Box – fotobudka z Krakowa

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Częstsze kursy i 70
Korepetycje online w
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.