VELVIA Studio

VELVIA Studio

Jesteśmy Sylwia i Mateusz - razem fotografujemy / filmujemy

Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie, staramy się poznać ludzi, by pokazać ich takimi jakimi są. Nie reżyserujemy zdarzeń, jesteśmy obserwatorami. Przedstawiamy historię, Waszą historię – pełną emocji, przedstawiamy Was.

W dniu ślubu liczą się szczegóły, które można zauważyć podczas przygotowań w domach Państwa Młodych. Skupiamy się na detalach, takich jak obrączki czy dodatki do ubioru. Nie zapominamy przy tym o towarzyszących emocjach. Stajemy się świadkami wzruszeń i uśmiechu. To także dobry moment do złapania w kadr całej rodziny.

Podczas ceremonii ślubnej nie może zabraknąć uwiecznienia na fotografii wejścia Pary Młodej, składanej przysięgi jak również gości weselnych.

Zabawa weselna zaś to przede wszystkim pierwszy taniec Pary Młodej, w dalszej kolejności uwieczniamy zabawę i tańce – śmiech, szczęście i rosnącą miłość. Pamiętamy o grupowym i indywidualnym zdjęciu z Parą Młodą, o torcie, podziękowaniach dla rodziców i tradycyjnych oczepinach.

Marzycie i sesji plenerowej w wybranym przez Was miejscu? To wyjątkowa pamiątka uzupełniająca Wasz ślub.

Reportaż filmowy zaczynamy najczęściej w domu Państwa Młodych. Filmujemy nastroje panujące w dniu ślubu – emocje i detale.

Podczas ślubu i wesela skupiamy się na Parze Młodej ale nie zabraknie też ujęć gości weselnych, tańców i zabaw, radości i miłości.

Do każdego filmu dołączamy dynamiczny klip przedstawiający skrót dnia ślubu.

Informacje Kontaktowe

 

Kolejne zmiany w kom
Project1200px
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ