Carline

Kim Jesteśmy

Firma Carline od ponad 25 lat specjalizuje się w generalnym wykonawstwie systemów HVAC. Oferujemy projekt, a także montaż klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania z użyciem m.in. pomp ciepła, oddymiania, detekcji CO oraz automatykę systemów. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wykonujemy montaż w domu, mieszkaniu oraz małej, średniej i dużej firmie.

Zespół Carline

Firma Carline oferuje kompleksowe usługi projektowe oraz instalacyjne z branży HVAC. Gwarantujemy najwyższej jakości wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy: począwszy od doradztwa przy wyborze rozwiązania, przez realizację i montaż systemów klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, oddymiania czy automatyki, aż do końcowego uruchomienia. Bezpłatnie przeprowadzamy wizję lokalną na obiekcie, podczas której omawiamy wszystkie szczegóły związane z doborem odpowiedniego urządzenia, jak i jego montażem. Wykonujemy późniejszy przegląd oraz serwis zrealizowanych instalacji.

Rozwiązania są przez nas dokładnie analizowane i prezentowane w paru wariantach, dogodnych dla Klienta. W zleceniach dbamy o odpowiednią dla potrzeb koncepcję oraz profesjonalne wykonanie projektu i montażu klimatyzacji, wentylacji czy ogrzewania. Największy nacisk kładziemy na optymalizację jak również ekonomiczność proponowanych rozwiązań, które mają być nie tylko wydajne, ale i energooszczędne.

Kompletne usługi HVAC do domu i firmy

Oferujemy:

 • projekt i montaż klimatyzacji w mieszkaniu oraz firmie
 • plan oraz montaż wentylacji w domu i biurze
 • projekt ogrzewania (również z wykorzystaniem GHP), a także montaż ogrzewania do wszystkich pomieszczeń
 • detekcję CO, instalację oddymiania
 • Przegląd i serwis (gwarancyjny oraz pozagwarancyjny) urządzeń

Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz wykwalifikowaną, zgraną ekipę instalatorów oraz inżynierów, którzy z pełnym zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Współpracujemy z producentami będącymi liderami branży. Naszymi strategicznymi partnerami są: Haier, Daikin, LG, Midea, Fujitsu, Gree, a także Samsung, Mitsubishi Electric, Panasonic, Harmann, Nilan czy Vents.

Współpracujemy

Wykonujemy kompleksowo systemy HVAC dla różnych obiektów i firm m.in.:

 • obiekty biurowe np. urzędy, banki, korporacje
 • salony usługowe
 • hotele, pensjonaty
 • obiekty przemysłowe – hale produkcyjne, magazynowe
 • obiekty rekreacyjne tj. parki rozrywki, baseny, SPA
 • restauracje, bary, kawiarnie
 • sklepy, centra handlowe
 • obiekty opieki zdrowotnej, szpitale, gabinety lekarskie oraz przychodnie
 • obiekty mieszkalne wielorodzinne
 • domy jednorodzinne, a także mieszkania

Do realizacji projektów wkładamy całe zaangażowanie, wykorzystując przy tym naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dopasowujemy pracę do potrzeb i oczekiwań.

Gdzie działamy?

Realizujemy zlecenia na montaż klimatyzacji, wentylacji, jak również ogrzewania, oddymiania oraz automatykę systemów działając głównie na terenie województwa małopolskiego m.in.: Kraków, Swoszowice, Wieliczka, Niepołomice, Myślenice, Bochnia, Brzesko, Krzeszowice czy Skawina, ale także w regionie Podkarpacia, województwa Śląskiego, Świętokrzyskiego oraz w całej Polsce!

Ponad to dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem pisząc porady, które są dostępne dla każdego bezpłatnie w zakładce Strefa wiedzy.

Nasze Realizacje

W całej Polsce wykonaliśmy setki realizacji – od projektu, przez montaż, aż do serwisu. m.in. w Warszawie [Złote Tarasy], Czeladzi [Centrum Logistyczne], Katowicach [klub Energy 2000], Zatorze [EnergylandiaHyperion, oraz Western Camp, a także Zadra, Smoczy Gród], czy Krakowie [Hotele: HiltonPerfect, oraz INX, a także Muzeum Żydowskie Galicja, jak również ABMCentrum Badawcze ABB, czy Galeria Wnętrz – Salon Kler]

Więcej naszych prac prezentujemy na stronie firmy w zakładce Realizacje.

Zapraszamy!

Informacje Kontaktowe

Carline – montaż klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania

Mapa

W Krakowie trwa rekr
Kolej jednoznacznie
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.