UNISON Sp. z o.o.

UNISON sp z o.o.

Kim Jesteśmy

UNISON Sp. z o.o. to prywatna firma inżynierska, która rozpoczęła działalność w 1989 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu wykładzin chemoodpornych z tworzyw sztucznych zabezpieczających zbiorniki, aparaty chemiczne i rurociągi przed korozją wywoływaną agresywnymi mediami. Naszymi klientami są niemal wszystkie polskie zakłady z branży chemicznej, farmaceutycznej, hutniczej oraz energetycznej. Wykwalifikowany zespół inżynierów oraz pracowników zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług, kompleksowo zajmując się projektowaniem, doborem oraz montażem wykładzin chemoodpornych.

Pionierzy na polskim rynku wykładzin chemoodpornych

Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy technologię klejenia wykładzin z tworzyw sztucznych do stali przy pomocy poduszki próżniowej. Technologia ta została firmie UNISON Sp. z o.o. udostępniona przez szwajcarską firmę SYMALIT A.G., w której nasi pracownicy przeszli stosowne szkolenie i uzyskali certyfikaty upoważniające ich do samodzielnej pracy. Wysoka jakość realizowanych prac jest dla nas najważniejsza. Substancje, przed którymi chronimy instalacje, są niezwykle agresywne i każda nieszczelność mogłaby prowadzić do nieodwracalnych szkód w środowisku. Od wielu lat współpracujemy m.in. KGHM „Polska Miedź” S.A., Grupą Azoty S.A., PCC „Rokita”, ArcelorMittal S.A.  

Nasza Oferta

Specjalizujemy się w wykonywaniu wykładzin chemoodpornych wykorzystywanych m.in. w przemyśle hutniczym, energetycznym, chemicznym i spożywczym. W naszej ofercie znajdują się także materiały izolacyjnetermoizolacyjne i uszczelnienia. Oprócz wysokiej jakości produktów, partnerom biznesowym gwarantujemy: fachowy dobór odpowiednich materiałówpomoc na każdym etapie współpracy oraz szybką realizacje zamówień.

Kompleksowa oferta Klienci mogą od nas oczekiwać kompleksowych rozwiązań. Nasi specjaliści podchodzą do każdego zgłoszonego problemu analizując przekazane dane określające medium i parametry pracy instalacji, aby dobrać gatunek tworzywa gwarantujący wieloletnią bezawaryjną pracę. Staramy się znaleźć kompromis pomiędzy ceną a jakością, każdorazowo przekazując klientowi kilka propozycji rozwiązania problemu. Wewnętrzna kontrola jakości współpracuje z Urzędem Dozoru Technicznego. Wykonane przez nas wykładziny mają przewidziane prawem certyfikaty.

Ciągły rozwój UNISON Sp. z o.o. rozwija zakres oferowanych usług związanych z wykorzystaniem nowoczesnych tworzyw sztucznych w przemyśle. Wprowadzamy na rynek specjalny gatunek tworzywa, używany jako wyłożenie odporne na wycieranie i zapewniające poślizg w urządzeniach transportowych i silosach. Cały wysiłek włożony w doskonalenie firmy ma służyć zadowoleniu klienta z dobrze wykonanej przez nas pracy. Satysfakcja klienta jest bowiem w UNISON Sp. z o.o. celem nadrzędnym.

Informacje Kontaktowe

      UNISON Sp. z o.o.

Formularz Kontaktowy

  Mapa

  UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
  Sukces drużyny Orli
  Wystawa "Barwy Świa
  Oceń Ten Artykuł:
  BRAK KOMENTARZY

  ZOSTAW KOMENTARZ


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.