SATOMI Salon Masażu & SPA

SATOMI salon masażu i SPA

Kim jest Satomi?

Satomi Prakhong Ueda jest uznanym i bardzo doświadczonym mentorem oraz nauczycielem masażu tajskiego. Pochodzi z miasta Chiang Mai położonego w górzystej, północnej Tajlandii.

Certyfikaty oraz wiedzę dotyczącą sekretów masażu zdobywała w słynnych, tajskich szkołach:

  • Taralai Thai Massage School, Bangkok
  • The Union of Thai Traditional Medicine Society
  • Health and Beauty Development School
  • Bangkok Beauty and SPA School
  • Tairopractic of Asia, Chiang Mai

Jej bogata historia sięga także Japonii, gdzie spędziła wiele lat na praktykowaniu fizjoterapii, będąc pielęgniarką i fizjoterapeutą w szpitalu Karuizawa w prefekturze Nagano. Mówi więc płynnie nie tylko po tajsku i angielsku, lecz także po japońsku.

Satomi zafascynowana jest nauką anatomii człowieka – nieustannie pracuje nad zdobywaniem wiedzy i podnoszeniem kwalifikacji, aby pomagać ludziom, poprawiać ich zdrowie i samopoczucie, a także zwiększać sprawność fizyczną. Jako osoba oddana swojej pasji całym sercem, głęboko utożsamia się z tym co robi, przez co czuje się częścią procesu poprawy zdrowia i odzyskiwania sił przez swoich klientów. Czerpie niesamowitą radość z dzielenia się swoją wiedzą z pacjentami, chętnie doradza odpowiedni typ masażu, a także planuje rehabilitację. Dzięki jej ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i wnikliwości zapobiega rozwojowi wielu schorzeń, pozwalając niejednokrotnie uniknąć uciążliwej hospitalizacji.

Oferta

Salon masażu Satomi, oprócz masażu tajskiego, oferuje masaż orientalny, masaż leczniczy oraz masaż relaksacyjny.

Dla mieszkańców Swoszowic zniżka na vouchery w wysokości 50% obowiązuje aż do końca czerwca! Vouchery ważne są przez 12 miesięcy od ponownego otwarcia naszego salonu.

Informacje Kontaktowe

 

Mapa

Zwierzęta potrzebuj
Komunikat dotyczący
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ