Strona głównaInstytucjeMiesięcznik lokalny „Wiadomości”
Miesiecznik Wiadomości logo

„Wiadomości” to niezależność, obiektywizm, obywatelska postawa od ponad 20 lat

– Jarosław Kajdański, Redaktor Naczelny miesięcznika „Wiadomości”

Miesięcznik lokalny „Wiadomości”

Niezależna bezpłatna gazeta informacyjna o ponad 20-letniej tradycji, obejmująca zasięgiem: Bieżanów Nowy i Stary, Kozłówek, Kurdwanów, Łagiewniki, os.Cegielniana, Piaski Nowe i Wielkie, Prokocim Nowy i Stary, Rżąkę, Swoszowice, Wolę Duchacką Wschod i Zachód. Gazeta ukazuje się w pełnym kolorze, można ją zobaczyć na stronie: www.wiadomoscipodgorze.pl.

Publikujemy teksty informacyjne, kulturalne, historyczne, ekologiczne. Przedstawiamy ciekawych ludzi. Objęliśmy patronatem wiele lokalnych działań i wydarzeń, w tym m.in. powstanie Muzeum Podgórza, Jubileusz 600-lecia lokacji Swoszowic, walkę o Park Duchacki, a obecnie walkę o Park Rzeczny Drwinka.

Nakład: 9 000 egz. + edycja w internecie. Dystrybucja: sklepy, zakłady usługowe, przychodnie, apteki, biblioteki, spółdzielnie mieszkaniowe itp.

Nośność i skuteczność zamieszanych u nas reklam i ogłoszeń zapewniają profesjonalnie redagowane informacje lokalne. Gazeta jest czytana “od dechy do dechy”, jest opiniotwórcza i przekazywana dalej. Zapraszamy do współpracy!

Redakcja „Wiadomości” w składzie na dole od lewej: Jarosław Kajdański, Krzysztof Janik, Elżbieta Ćwik, Maria Fortuna-Sudor, Paulina Polak, Krzysztof Duliński; na górze od lewej: Bartłomiej Bartoszek, Małgorzata Czekaj, Barbara Bączek / fot. arch. Młodzieżowego Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego

Informacje kontaktowe

Adres

ul. Urwana 10/2
30-693 Kraków