Strona głównaLokalni przedsiębiorcy

Jesteśmy sklepem internetowym specjalizującym się w dostarczaniu ciast, ciastek i ciasteczek. Dostarczamy do restauracji, sklepów, hoteli i firm na terenie Krakowa i okolic. Wykonujemy również zlecenia osób prywatnych na przyjęcia okazjonalne.

Firma Carline od ponad 20 lat specjalizuje się w wykonawstwie i projektowaniu systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz przeciwpożarowych (oddymiania). Tworzymy projekty zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

ROOSTER KEBAB to nowe miejsce na kulinarnej mapie Krakowa. Na niewielkim metrażu naszego lokalu możecie znaleźć wiele aromatów, ciekawe połączenia smakowe, a także uśmiech naszej załogi 😉 A to wszystko w kilka

Nietuzinkowe dekoracje ślubne, dekoracje sal, kościołów oraz florystyka osobista, a także przepiękne bukiety okolicznościowe, flower box, wianki, kompozycje, florystyka żałobna, wieńce pogrzebowe. Zapraszam serdecznie Kwiatowego Kredensu, miejsca, które powstało z pasji i

Zapraszamy serdecznie do specjalistycznego sklepu z ROŚLINAMI POKOJOWYMI i DODATKAMI do domu i ogrodu. Znajdziesz u nas U kwiaty, również te kolekcjonerskie, przepiękne doniczki i osłonki, ziemię, akcesoria do roślin, a także

W sklepie zoologicznym Kundelove znajdziecie wysokiej jakości karmy i akcesoria dla swoich zwierzaków. Cechuje go bogaty asortyment, niskie ceny oraz indywidualne porady. Wspiera zdrowe i świadome żywienie zwierząt. Kontakt tel. 692 063

Z zawodu i jednocześnie z zamiłowania jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym oraz trenerem personalnym. Cieszę się, że dzięki ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy i nabywanemu doświadczeniu, mogę efektywnie pomagać ludziom w odzyskiwaniu sprawności m.in.

Został otwarty nowy sklep spożywczy! Codziennie dostawy świeżych warzyw i owoców oraz kwiatów doniczkowych. Adres: Kraków, ul. Sawiczewskich 1, wjazd na parking od ulicy Myślenickiej.

DESIGN OF BEAUTY nowoczesny, klimatyczny gabinet kosmetyczny, oferujący usługi na najwyższym poziomie. To miejsce, gdzie bezkompromisowo stawiamy na profesjonalizm, higienę i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Jesteśmy firmą wykonującą usługi tlenoterapii hiperbarycznej. Tlenoterapia hiperbaryczna jest efektywną metodą dostarczania tlenu do wszystkich organów i tkanek organizmu. Tlenoterapia hiperbaryczna zwiększa wydolność organizmu i przyspiesza procesy regeneracyjne.