Strona głównaLokalni przedsiębiorcy

Jesteśmy sklepem internetowym specjalizującym się w dostarczaniu ciast, ciastek i ciasteczek. Dostarczamy do restauracji, sklepów, hoteli i firm na terenie Krakowa i okolic. Wykonujemy również zlecenia osób prywatnych na przyjęcia okazjonalne.

Firma Carline od ponad 20 lat specjalizuje się w wykonawstwie i projektowaniu systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz przeciwpożarowych (oddymiania). Tworzymy projekty zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Amavi Box to nie tylko fotobudka stworzona z naturalnych materiałów. To przede wszystkim fotobudka ukazująca piękno natury ludzkiej. Wybuchy śmiechu w nieoczekiwanych momentach i subtelne spojrzenia to małe gesty człowieczeństwa, które umykają

Pasmanteria MARGO to nowy punkt sprzedaży dodatków krawieckich w Twojej okolicy. Świadczymy również usługi krawieckie takie jak np. obszywanie firan czy

Oferuje usługi związane z naprawą sprzętu elektronicznego powszechnego użytku Hardwarowe oraz Softwarowe, a także drobne projekty CAD i druk 3D.

W XXI wieku Internet jest miejscem, które – będąc źródłem marketingu – promuje firmę. Wizualna atrakcyjność witryny pozwoli dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami.

Jesteśmy Sylwia i Mateusz - razem fotografujemy / filmujemy. Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie, staramy się poznać ludzi, by pokazać ich takimi jakimi są. Nie reżyserujemy zdarzeń, jesteśmy obserwatorami. Przedstawiamy historię, Waszą historię - pełną

W naszej ofercie znajduje się kąpiel, strzyżenie, trymowanie oraz obcinanie pazurków. Dbamy o komfort podczas wizyty oraz piękny wygląd Twojego psa.

INDEPRO to nowoczesna i profesjonalna, ogólnopolska sieć agencji nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Kierując się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzegamy przepisów prawa oraz chronimy interesy tysięcy obsługiwanych

Oferujemy bardzo szeroki wybór zabawek najbardziej renomowanych producentów krajowych i zagranicznych m.in. Little Tikes, SMOBY, BERG, Clementoni, WADER czy Fisher Price.