Strona głównaInstytucjeZespół Szkół Ogólnokształcących nr 35
ZSO nr 35 w Krakowie Wróblowicach

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie

O Zespole Szkół

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 35 usytuowany w zacisznym miejscu, otoczonym zielenią, z dala od ulicy, gwarantuje bezpieczeństwo i kameralną atmosferę. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, pomoc psychologiczną, bezpieczeństwo i indywidualne podejście do każdego ucznia. Dobrze wyposażone sale w połączeniu z bogatą ofertą pozalekcyjną pozwalają każdemu dziecku rozwijać swój potencjał, osiągnąć duże i małe sukcesy. Nowoczesne boisko i hala sportowa zachęcają do pracy nad kondycją i wynikami w dziedzinie sportu.

Posiadamy m.in. certyfikaty „Szkoły i Przedszkola w ruchu”, „Przedszkole Przyjazne Żywieniu i Aktywności Fizycznej”. Należymy do sieci szkół promujących zdrowie.

Liczne imprezy, konkursy i piknik sprawia że z nami nigdy nie jest nudno. W naszym przedszkolu i szkole dzieci zostają zauważone, docenione – uczestniczą w licznych konkursach, mają możliwość prezentacji swoich umiejętności pozaszkolnych.

Raz w roku gościmy kogoś wyjątkowego. Odwiedzili nas już: Anna Dumna, Ewa Drzyzga, Marcin Miler, Łukasz Wojtusik,  Anna Maria Wesołowska oraz W 11. A to dopiero początek fantastycznej przygody z naszą szkołą!

Informacje Kontaktowe

Adres

  • ul. Mirtowa 2
  • 30-698 Kraków

Kontakt

Dojazd komunikacją miejską

  • Autobusy od strony Kurdwanowa: 135
  • Autobusy od strony Borku Fałęckiego: 215, 225
  • Przystanek Wróblowice Szkoła

Dojazd również linią FB