Strona głównaLokalni przedsiębiorcyZdrowie i UrodaDESIGN OF BEAUTY Gabinet Kosmetyczny

DESIGN OF BEAUTY Gabinet Kosmetyczny

DESIGN OF BEAUTY Gabinet Kosmetyczny

O nas

DESIGN OF BEAUTY nowoczesny, klimatyczny gabinet kosmetyczny, oferujący usługi na najwyższym poziomie. To miejsce, gdzie bezkompromisowo stawiamy na profesjonalizm, higienę i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Cechuje nas niezaspokojona chęć podnoszenia kwalifikacji, dlatego nie stoimy w miejscu, często uczestniczymy w szkoleniach i rozwijamy się, by móc w pełni zaspokoić Twoje potrzeby.

Wykonywana praca jest jednocześnie pasją i sprawia Nam ogromną przyjemność, a Twoje zadowolenie z Naszych usług jest najlepszym tego wykładnikiem.

Specjalizujemy się w usługach z zakresu medycyny estetycznej, makijażu permanentnego oraz stylizacji rzęs. Wykonasz u Nasz również fantazyjny piercing a także kompleksowo zadbasz o dłonie i stopy.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Oferta

Medycyna estetyczna

Wierzymy, że matka natura wie dobrze co robi. Dlaczego jednak odrobinę jej nie pomóc? Z biegiem czasu skóra traci młodzieńczy wygląd. Dzięki zabiegom, które z powodzeniem zyskują rzeszę fanek, również Ty możesz odzyskać zdrowy blask i poczuć się bardziej komfortowo w swojej skórze.

Makijaż Permanentny

Inaczej mikropigmentacja skóry, to zabieg polegający na wprowadzeniu barwnika pod skórę. Jego celem jest podkreślenie naturalnej urody Klientki w taki sposób, by czuła się piękna o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności wykonywania czasochłonnego, codziennego make-up-u.

Stylizacja rzęs

Kto powiedział, że przedłużane rzęsy muszą wyglądać sztucznie? My zaprzeczamy i łamiemy te stereotypy.

Manicure i Pedicure

Zadbane dłonie i stopy to bez wątpienia wizytówka każdej z kobiet, ostatnio coraz częściej także i panów.

Piercing

Klasyczne przekłucie płatków uszu, a może fantazyjny kolczyk w pępku, języku czy brwi? Niezależnie od tego jakie przekłucie wybierzesz, zadbamy o to, by Twój piercing był wykonany sprawnie, sterylnie i możliwie bezboleśnie.

Informacje Kontaktowe

Mapa

Harmonogram rekrutac
Ulica Myślenicka -
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ