Strona głównaAktualnościInstytucjeRada Dzielnicy X SwoszowiceZaproszenie na posiedzenie Komisji Dialogu Społecznego

Zaproszenie na posiedzenie Komisji Dialogu Społecznego

Strona tytułowa czasopisma Dziesiątka

Stowarzyszenie „Siarczane Korzenie Swoszowic” otrzymało, z prośbą o rozpowszechnienie wśród mieszkańców Swoszowic i sąsiadujących osiedli, zaproszenie od Radnego Rady Miasta Krakowa Józefa Jałochy na posiedzenie Komisji Dialogu Obywatelskiego. Radny Jałocha reprezentujący w Radzie Miasta naszą dzielnicę X niejednokrotnie na forum RM dawał wyraz trosce o nasze osiedla.

Pismo skierowane na ręce Stowarzyszenia „Siarczane Korzenie Swoszowic”

Szanowni Państwo, w dniu 25.10.2016 r. (wtorek) o godz. 16.30 na ul. Brackiej 10 w Miejskim Centrum Dialogu odbędzie Posiedzenie Komisji Dialogu Obywatelskiego RMK. Głównym tematem posiedzenia będzie: Postulat korekty granic dzielnic VIII, IX, X, XIII w świetle uchwały Rady Dzielnicy IX Łagiewniki – Borek Fałęcki. Zaproszeni goście: Dyrektor Kancelarii Rady Miasta i Dzielnic Krakowa Beata Kowalówka.

Nadzwyczajna Sesja Naszej Dzielnicy w dniu 24.10.2016 r. z proponowanym Projektem Uchwały Druk nr 213 z dnia 20.10.2016 r. doskonale wpisuje się w przygotowany scenariusz w połączeniu z posiedzeniem Komisji Dialogu Obywatelskiego. Informacja o tych wydarzeniach powinna dotrzeć do Mieszkańców Naszych Osiedli, tak aby mogli w nich uczestniczyć.

Józef Jałocha
Radny Rady Miasta Krakowa

Obraz główny: Okładka październikowego numeru Czasopisma Rady Dzielnicy X „DZIESIĄTKA”
Smerfne pasowanie na
Uwaga! Nadzwyczajna

[email protected]

mgr inż. metalurg, absolwent AGH. Od 28 lat prywatny przedsiębiorca, współwłaściciel UNISON sp. z o.o. Związany od wielu pokoleń ze Swoszowicami, społecznik, założyciel i administrator grupy "Swoszowice nasze miejsce na ziemi" na FB. Interesuje się historią lotnictwa II Wojny Światowej, działa w Komitetach upamiętniających poległych lotników na terenie Polski.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.