Budżet Obywatelski – głosowanie

Budżet Obywatelski 2016. Swoszowicki Portal Informacyjny

 

Szanowni Państwo,

zachęcam Państwa do oddania głosów na projekty w Budżecie Obywatelskim o nazwie Angielski 5 razy w Tygodniu nr projektu 49 oraz Wyremontujmy Przedszkola i Szkoły – nr projektu 26.

Proszę o oddanie głosu za 3 punkty na pierwszy projekt i za 2 punkty na remonty. Zostaje jeszcze Państwu jeden głos za 1 punkt, który można przeznaczyć na dowolny projekt. Należy też oddać trzy głosy w części dzielnicowej na dowolne projekty na analogicznych zasadach.

Mamy bardzo duże szanse wygrania obu projektów o ogólnej wartości ponad 5 milionów złotych pod warunkiem mobilizacji rodziców. Do tej pory w budżecie obywatelskim zagłosowało 4 000 osób. W naszych projektach bierze udział ponad 20 tysięcy dzieci, więc wystarczy, żeby zagłosował co drugi rodzic. Proszę również namówić sąsiadów, osoby z pracy czy członków rodziny. Głosować może każda osoba zamieszkała w Krakowie (meldunek jest bez znaczenia), a zatem również osoby wynajmujące mieszkanie czy pracujące w Krakowie. Głosowanie trwa do 1 lipca 2016 (piątek) do godziny 24.00 na stronie Miejskiego Centrum Dialogu.

Biesiada Swoszowicka
List Prezydenta Krak
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ