Strona głównaAktualnościInstytucjeSzkoła Podstawowa nr 43Dzień Życzliwości i akcja charytatywna

Dzień Życzliwości i akcja charytatywna

Dzień Życzliwości w SP nr 43 / fot. SP nr 43

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Dziadkom, zaangażowanym w „babeczkową akcję charytatywną”. Dzięki Waszej pomocy i wsparciu udało się zebrać kwotę: 2046,48 zł i 2 euro. Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji „Bo Cię Kocham”, którymi są dzieci chore i niepełnosprawne.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za udział w akcji, przygotowanie ogromnej ilości babeczek i finansowe wsparcie tej inicjatywy 🙂

Podczas obchodów Dnia Życzliwości w naszej szkole uczniowie mogli również podarować swoim Koleżankom, Kolegom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły najpiękniejszy podarunek, jakim jest życzliwe słowo.

Nasza skrzynka życzliwości, do której można było wrzucać kartki wypełniona była po brzegi, a jeden z listów napisanych przez uczennicę klasy II bardzo nas urzekł i poruszył. Niech będzie on dla nas ważnym przesłaniem:

„Wszyscy ludzie, Panie, Panowie chłopcy i dziewczyny, dzieci i dorośli z całego świata. Chcę tylko powiedzieć, że wszyscy, każdy jeżeli uwierzy w siebie, to może zdziałać cuda i może zmienić swoje życie na lepsze i spokojniejsze”. – Uczennica klasy II

Podziękowania od fundacji BO CIĘ KOCHAM / mat. SP nr 43

Podziękowania od fundacji BO CIĘ KOCHAM / mat. SP nr 43

Południowa Polska s
Gwiazdka dla zwierza
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ