Strona głównaAktualnościInstytucjeSzkoła Podstawowa nr 43Podziękowanie i zaproszenie do Zimowego Miasteczka

Podziękowanie i zaproszenie do Zimowego Miasteczka

Zapraszamy do SP nr 43 w Krakowie Swoszowicach do Naszego Zimowego Miasteczka już 16 grudnia w piątek na godzinę 17:00.

Dwa tygodnie cudów w SP 43 sprawiły kolejny raz, że w jedności Nasza siła. Ostatni tydzień, to świąteczna licytacja na którą wielu ludzi dobrego serca podarowało cudowne fanty: od smacznych wędlin, ciasteczek, wina, świeżych warzyw przez liczne piękne ozdoby, obrazy, wejściówki. Były też fanty z autografami od piłkarzy, narciarzy. Trudno wyliczyć tyle dobra podarowano Naszej Szkole…

Licytacja mimo, że czasy są trudne, przerosła wyobraźnię i po zeszłorocznym sukcesie, pokazaliście Państwo jak być przykładem dla innych, że w jedności można tworzyć cudowne miejsce dla Naszych dzieci. Zebraliśmy aż 10 373,22 zł!

Wasza szczodrość jest ogromna i z całego serca za to, jako dyrektor tego miejsca, bardzo dziękuję!

Przed Nami wyjątkowy, rodzinny czas, dlatego z całego serca zapraszam w imieniu swoim, Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców do Naszego Zimowego Miasteczka już 16 grudnia w piątek na godzinę 17.00.

Najpierw zobaczycie Państwo specjalnie przygotowane Tradycyjne Jasełka ze śpiewem kolęd. Następnie w gronie elfów, świątecznych piosenek i blasku światełek, spotkajmy się na zewnątrz w specjalnie przygotowanym dla Naszej Swoszowickiej Społeczności – Zimowym Miasteczku. Niech będzie, to dobry moment, aby się zatrzymać, zobaczyć w drugim człowieku dobro, porozmawiać patrząc w oczy, zjeść pyszne potrawy przygotowane specjalnie na ten wieczór i po prostu być z Nami.

Z ogromnym wzruszeniem dziękuję i cieszę się, że dane mi jest móc razem z Wami to wyjątkowe dla mnie miejsce.

Z serca dziękuje i zapraszam
Anna Romańczyk
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 43

Zapraszamy do SP nr 43 w Krakowie Swoszowicach do Naszego Zimowego Miasteczka już 16 grudnia w piątek na godzinę 17:00.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ