Strona głównaAktualnościPrzebudowa ul. Myślenickiej – początek prac

Przebudowa ul. Myślenickiej – początek prac

Fatum nad Myślenicką? / fot. EĆ

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że od soboty 14.04 na ul. Myślenickiej rozpoczną się prace polegające na robotach kanalizacyjnych i I etap prac, który obejmie obszar od ronda A. Pamuły do Merkuriusza Polskiego oraz skrzyżowanie ul. Myślenickiej z ul. H. Niewodniczańskiego. W związku z prowadzonymi pracami, objazd prowadzony będzie przez ul. Merkuriusza Polskiego do ul. Kąpielowej i ul. Zakopiańskiej, dojazd do posesji dla mieszkańców będzie zachowany.

Następnie od 16.04 (poniedziałek), przez kolejne 4 miesiące, zostanie zamknięty odcinek od ronda Andrzeja Pamuły do skrzyżowania z ul. Merkuriusza Polskiego. Zakaz wjazdu nie dotyczy samochodów mieszkańców na tego odcinka.

W związku z powyższym, wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

  • linia 135 – kursować będzie na trasie czasowo zmienionej: z Golkowic Pętla do przystanku „Swoszowice Szkoła” bez zmian, następnie ulicą Merkuriusza Polskiego, Kąpielową, Zakopiańską, Jugowicką, Podmokłą do przystanku „Myślenicka” i dalej po swojej stałej trasie do ŁagiewnikCzęstotliwość kursowania linii pozostanie bez zmian;
  • linia 184/484 – kursy wykonywane na trasie Prądnik Czerwony – Swoszowice Szkoła zostaną czasowo skrócone do przystanku Swoszowice Autostrada. Częstotliwość kursowania pozostanie bez zmian.

Zasady zachowania ważności biletów okresowych:

Bilety okresowe wykupione na linie 135, 184 i 484 zachowują ważność we wszystkich pojazdach na trasach stałych i objazdowych tych linii. 

Ponadto:
Bilety okresowe wykupione na linie 184 i 484 zachowują ważność:

  • na trasie linii 8 na odcinku Borek Fałęcki – Stradom;
  • na trasie linii 19 na odcinku Borek Fałęcki – Rondo Mogilskie;
  • na trasie linii 22 na odcinku Borek Fałęcki – Rondo Grzegórzeckie;
  • w autobusach linii 135 na odcinku Swoszowice Poczta – Kurdwanów P+R;
  • wszystkich autobusach na odcinku Swoszowice Poczta – Kąpielowa – Borek Fałęcki.

 

Źródło:
Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

 

Wzmocniona komunikac
Wypalanie traw szkod
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ