Strona głównaAktualnościSportBieg SwoszowickiKomunikat dotyczący naszego cyklu biegów

Komunikat dotyczący naszego cyklu biegów

ITMBW

Drodzy biegacze, w nawiązaniu do naszego ostatniego komunikatu z 12 marca br. chcemy przekazać Wam kolejne informacje. W obliczu panującej pandemii, dynamicznie zmieniającej się sytuacji i postępującego wzrostu zachorowań w naszym kraju, zdecydowaliśmy, że nasze imprezy biegowe Biegiem na Bagry i Bieg Swoszowicki nie odbędą się w tym roku. Wniesione opłaty startowe zostaną automatycznie przeniesione na przyszły rok – wstępnie kolejno na 18 kwietnia i 23 maja 2021 roku. W przypadku jeśli ktoś chce uzyskać zwrot swojej opłaty startowej (lub ekspozytora na medale) prosimy o przysłanie do nas e-maila do końca czerwca w tej sprawie na adres [email protected] (prosimy podać imię i nazwisko, swój nr konta oraz informację czego dotyczy zwrot).

Organizacja imprezy „Biegiem na Zakrzówek” planowana jest bez zmian w terminie 30 sierpnia br. Wyrażamy nadzieję, że zagrożenie do tego czasu minie i bieg odbędzie się bez przeszkód. Niemniej ostateczna decyzja na ten temat zostanie podana do końca lipca 2020 r.

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy intensywnie nad przygotowaniem dla Was kolejnego cyklu naszych imprez i ogólnodostępnych zajęć biegowych w różnych częściach Krakowa. Jednak ostatni miesiąc całkowicie zmienił naszą pracę i plany. Dla nas jako organizacji pozarządowej to niełatwa sytuacja, ponieważ musimy ponosić stałe koszty działalności takie jak np. księgowość. W związku z tym chcielibyśmy zachęcić Was do wsparcia poniższych akcji. Jedna dotyczy stricte wsparcia naszego klubu, a druga produkcji przyłbic dla szpitali, w którą to jest zaangażowany nasz klubowicz – Wojtek Odrobina. Więcej o tych akcjach przeczytacie w artykule dostępnym tutaj.

Mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się znowu na biegowych trasach. Chcemy Was wtedy widzieć w jak najlepszej formie. Tymczasem dbajcie o siebie i innych oraz nie zapominajcie o aktywności fizycznej.

Z biegowym pozdrowieniem

Rafał Oświęcimka

Prezes Zarządu
Stowarzyszenia „I Ty Możesz Być Wielki”

SATOMI Salon Masażu
Przedszkole nr 132 -
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.